Supermood Õrn näopesuvaht 120ML

Õrn, vahutav ja efektiivne näöpesutoode, mis jätab naha pehmeks, meeldivaks ning väga puhtaks. See on suurepärane nii hommikuseks kui õhtuseks kasutamiseks. Kui soovite “wash’n’go” puhastust siis see on õige valik. Vahtu on meeldiv ja kerge kasutada. Vaht sobib kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele. Näopesuvaht sisaldab Chaga seent, mida rahvakeeles nimetatakse kasekäsn (Inonotus Obliquus), mis on Siberis tuntud kui surematuse seen. Chaga seen kasvab Soomes looduslikult peamiselt arktiliste kasepuude koorel. Chaga sisaldab erakordselt suures koguses antioksüdante, B-vitamiine, mineraale ja ensüüme ning seda on kasutatud juba sajandeid naha noorendamiseks, pigmendi ühtlustamiseks ning üldiselt tervise tugevdamiseks.
* Chaga seene konsistents ja värvus võib tootes erineda.

Kasutamisjuhised
Kanna küllaldane kogus vahtu näole, masseeri sõrmeotstega mustus lahti ning loputa maha veega. Seejärel kasuta Egoboost Pure Micellar Foam Toner vahtu naha toniseerimiseks, et valmistada nahk ette seerumi või kreemi pealekandmiseks.
NB! Enne kasutamist loksutada!

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Aqua (Water), Betula Pendula (Birch) Sap, Decyl Glucoside, Glycerin, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Inonotus Obliquus Extract, Maltodextrin, Xanthan Gum, Parfum, Citronellol, Limonene, Linalool, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Kõik koostisosad on mahedad ja looduslikud!

TASUTA TRANSPORT TELLIMUSTEL ÜLE 50€

 32.00