Solidu IT’S THYME tahke kehavõi

On aeg hellitada nahka looduslike võide ja eeterlike õlidega! Tahke kehavõi IT’S THYME on tõhus toode kuivale nahale. See tagab pikaajalise niisutuse, kaitseb nahka kahjulike keskkonnategurite eest ja aitab vähendada põletikku. Kasuta pärast dušši, kuna see sulab sooja ja niiske naha peal, tekitades pikaajalise niisutava ja rahustava toime . IT’S THYME sisaldab ainult parimaid nahka armastavaid looduslikke õlisid ega sisalda kunstlikke (naftapõhiseid) niisutajaid ja lõhnaaineid.

Naha niisutamiseks ja pehmendamiseks kasutame musta köömneõli, murumuru võid ja kookosõlist saadud triglütseriide.Eksootiline murumuruvõi on rikkalikult pehmendav ja niisutav, mis parandab naha elastust, rahustab seda ja lukustab niiskuse. Kookospähkli triglütseriidid on nii nahka sügavalt niisutavad kui ka toitvad, sisaldades rohkelt naha toitaineid ja antioksüdante. Kui triglütseriidid annavad nahale siidise tunde ja on nahka toitvad, loovad murumuru koos shea- ja kakaovõiga barjääri, mis lukustab niiskuse, et saavutada kauakestev toime.

IT’S THYME kehavõis kasutatavatel eeterlikel õlidel on põletikuvastane, rahustav ja antioksüdantne toime. THYME on segatud patšuli, seedripuu, roosa greibi ja sidruniga, et tagada ülim antioksüdantne toime ja lõõgastav taimne aroom.

Kaal: 50g.

CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETYL ALCOHOL, ASTROCARYUM MURUMURU SEED BUTTER, NIGELLA SATIVA (BLACK CUMIN) SEED OIL*, THEOBROMA CACAO (COCOA) SEED BUTTER*, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER*, LIMONENE***, CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL**, CITRUS PARADISI (GRAPEFRUIT) PEEL OIL**, THYMUS SATUREIOIDES (THYME) OIL**, POGOSTEMON CABLIN (PATCHOULI) LEAF OIL**, CEDRUS ATLANTICA (CEDARWOOD) BARK OIL*/**, HYDROGENATED RAPESEED OIL, CITRAL***

*Organic   **Essential Oil   ***Occurs naturally in essential oils

It’s time to pamper your skin with natural creams and essential oils! IT’S THYME solid body butter is an effective product for dry skin. It ensures long-term hydration, protects the skin from harmful environmental factors and helps reduce inflammation. Use after a shower, as it melts on warm and moist skin, creating a long-lasting moisturizing and soothing effect. IT’S THYME contains only the finest skin-loving natural oils and is free of artificial (petroleum-based) moisturizers and fragrances.

To moisturize and soften the skin, we use black cumin oil, grass grass butter and triglycerides from coconut oil. Exotic grass grass butter is richly emollient and moisturizing, which improves skin elasticity, soothes it and locks in moisture. Coconut triglycerides are both deeply moisturizing and nourishing to the skin, containing plenty of skin nutrients and antioxidants. While triglycerides leave the skin feeling silky and nourish the skin, grass grass with shea and cocoa butter create a barrier that locks in moisture for a long-lasting effect.

The essential oils used in IT’S THYME body butter have anti-inflammatory, soothing and antioxidant effects. THYME is blended with Patchouli, Cedarwood, Pink Grapefruit and Lemon for ultimate antioxidant power and a relaxing herbal aroma.

Weight: 50g.

 12.00