Shiitake seenetinktuur – Pika elu eliksiir 30ml -20%

Allahindlus!

Orgaaniline toitainerikas supertoit
Aeglustab vananemisprotsessi
Toetab immuunsüsteemi
Vähendab südamehaiguste riski
Mineraalaineterikas
Alandab kolesterooli ja vererõhku
Põletikuvastase toimega
Shiitaket (Lentinula edodes) peetakse idamaades nooruse eliksiiriks. Maailma ühel populaarsemal söögiseenel on ka palju raviomadusi, mis avalduvad kõige paremini topelekstraktimise meetodil. Uuringute põhjal on tõestatud shiitake seente vananemist aeglustav ja kolesterooli alandav toime. Seenes sisalduv polüsahhariid lentinaan on uuringutes näidanud ka tugevaid kasvajavastaseid omadusi.

100% orgaaniline ja puhas toode. Me topeltekstraktime oma tinktuurides ainult seene viljakehi, kuhu ei ole lisatud seeneniidistikku ega täiteaineid.

Kus meie seened kasvavad?
Meie orgaanilist shiitake seent kasvatatakse Lõuna-Soomes Kääpä seenefarmi kasepalkidel, vastavalt 1000-aasta vanusele Jaapani kasvatamistehnikale. Maailma kõige puhtama õhu ja veega keskkonnas kasvavad ka kõige puhtamad ja potentsemad raviseened.

Lisage tinktuur pipetiga keele alla või kohvi, tee, smuuti või muu meelepärase retsepti sisse. Väikese (30 ml) pudeli puhul on üks pipetitäis 0.6 ml ja suure (50 ml) pudeli puhul 1 ml. Päevane maksimaalne annus on 2 ml, mida ei ole soovitatud ületada. See teeb väikese pudeli puhul 3 pipetitäit ja suure puhul 2 pipetitäit.
Kuna meie ekstraktid on tugevad, soovitame iga kolme kasutamiskuu järel pidada nädal aega pausi.

Lentinula edodes, alkohol (25%) ja puhastatud vesi.

 19.92