Reishi seenetinktuur – Hea une eliksiir 30ml

Orgaaniline toitainerikas supertoit
Parandab unekvaliteeti
Toetab immuunsüsteemi
Sisaldab palju antioksüdante
Langetab vererõhku
Aeglustab vananemisprotsessi
Põletikuvastase toimega
Reishi ehk punane läikvaabik (Ganoderma lucidum) on Hiina meditsiinis aastatuhandeid kõrgelt hinnatud seen, mida kutsutakse ka taimede kuningannaks ja surematuse seeneks. Reishi viljakehas leidub rohkelt aminohappeid, polüsahhariide, triterpenoidide ja teisi kasulikke ühendeid, mis aitavad suurendada keha vastupanuvõimet, tugevdada immuunsüsteemi ja puhastada keha erinevatest mürkainetest. Reishi raviseen rahustab vaimu, kuid ei muuda sind uimaseks, ning soodustab uinumist ja une kvaliteeti. Soovitame lisada reishi enda õhtukavasse ja tarbida toidulisandit üks tund enne magamaminekut.

100% orgaaniline ja puhas toode. Me topeltekstraktime oma tinktuurides ainult seene viljakehi, kuhu ei ole lisatud seeneniidistikku ega täiteaineid.

Kus meie seened kasvavad?
Meie orgaanilist reishi seent kasvatatakse Lõuna-Soomes Kääpä seenefarmi kasepindadel. Maailma kõige puhtama õhu ja veega keskkonnas kasvavad ka kõige puhtamad ja potentsemad raviseened. Seenefarmis kasvatame 10 erinevat reishi tüve, mida kombineerides saame kõrgeima meditsiinilise kvaliteediga ekstrakti.

Lisage tinktuur pipetiga keele alla või kohvi, tee, smuuti või muu meelepärase retsepti sisse. Väikese (30 ml) pudeli puhul on üks pipetitäis 0.6 ml ja suure (50 ml) pudeli puhul 1 ml. Päevane maksimaalne annus on 2 ml, mida ei ole soovitatud ületada. See teeb väikese pudeli puhul 3 pipetitäit ja suure puhul 2 pipetitäit.
Kuna meie ekstraktid on tugevad, soovitame iga kolme kasutamiskuu järel pidada nädal aega pausi.

Ganoderma lucidum, alkohol (25%) ja puhastatud vesi.

 29.90