Pranarõm Wintergreen eeterlik õli 10ml

Aktiivsed koostisosad: estrid: metüülsalitsülaat

Wintergreeni on tuntud rahustavate omaduste poolest kasutatakse sageli massaažiõlides lihaste ja liigeste valu leevendamiseks. Õli on ainulaadne, kuna sisaldab üle 99% metüülsalitsülaati. Selle ühendi kontsentratsioon nõuab ettevaatust: ärge kasutage raseduse ajal ega laste ja lemmikloomade läheduses.

Liigeste valu leevendamiseks massaaž  3 tilka  Wintergreeni + 2 tilka Helichrysumi + 15 tilka Naistepuna õli või Arnikaõli.

Kõik Pranarõm Eeterlikud õlid on 100% eeterlikud õlid ja neid ei ole segatud baasõlidega ja muude lisanditega. Kõik tooted on puhtaks tunnistanud kvaliteedikontroll, mis saab alguse taimede kasvatamisest, korjamisest ja õlide tootmisest. Kõik tooted on läbinud laboratoorsed analüüsid.

Pranarõmi õlid on määratud kemotüübiga.Kemotüübid on sama perekonna ja liigi taimed, mis näevad välja identsed, kuid mille eeterlike õlide biokeemilised komponendid erinevad kasvutingimuste tõttu. Määratud kemotüüp on õli ülitähtis koostisosa ja kemotüübi tundmine aitab teil valida endale sobivat eeterlikku õli.

parim eeterlik õli kemotüpiseeritud, 100% puhas ja 100% looduslik.

Mitte kasutada raseduse ajal, alla 6-aastaste laste ega lemmikloomade läheduses.
Lahjendage alati. Mitte kanda katkisele nahale.
Ärge kasutage seespidiselt.
Vältige pärast suuremaid operatsioone.
Ärge kasutage, kui teil on verejooksu häireid – veri ei hüübi.
Täiskasvanute maksimaalne lahjendus: 2%; 12 tilka 30 ml baasõli kohta

 7.50