Pranarõm Sidruni eeterlik õli 10ml

Citrus limon

Sidruni eeterlikku õli kantakse lahjendatult nahale, hajutatakse õhku, et sisse hingata.Aitab kurnatuse vastu,depressiooni puhul, puhastab  nahka, tapab kahjulikke viirusi ja baktereid ning vähendab põletikku. Eterlik õli neutraliseerib tüüfuse ja stafülokokki pisiku 5 minutiga, difteeria 20 minutiga. Haavade puhastamine vähendab nahapõletikku.Sidruni eeterlik õli leevendab stressi tõhusamalt kui teised eeterlikud õlid, näiteks lavendel ja roos.Parandab keskendumist ja soovitav kasutada õppimise ajal koos rosmariin verbeone eeterliku õliga.Sissehingamine võib parandada Alzheimeri tõvega inimeste kognitiivseid funktsioone.Nahahooldustoodetes hoiab ja kirgastab nahatooni (ära kasuta 72 tundi enne päevitamist), aitab akne puhul.

Destilleeritud osa: koor

BIO/ toidukvaliteediga

Kasutamine
Igapäevaselt  3 tilka sidruni EÕ hommikul enne sööki lisada puuviljamahlale aktiveerib kõik seedefunktsioonid ja aitab seda tõeliselt puhastada.
Nohu ja ninakinnisuse, köha, kurguvalu, gripi puhul lisada difuuseris olevale veele 10-20 tilka eeterlikku õli ja hingata sisse 30- 60 minutit- kasuta seda kogust ainult haiguse ajal.
Sidruni EÕ on ohutu rasedatele ja üle kolme kuu vanustele beebidele- 3-4 tilka difuuseris 30 minutit.

Kõik Pranarõm Eeterlikud õlid on 100% eeterlikud õlid ja neid ei ole segatud baasõlidega ja muude lisanditega. Kõik tooted on puhtaks tunnistanud kvaliteedikontroll, mis saab alguse taimede kasvatamisest, korjamisest ja õlide tootmisest. Kõik tooted on läbinud laboratoorsed analüüsid.

Pranarõmi õlid on määratud kemotüübiga.Kemotüübid on sama perekonna ja liigi taimed, mis näevad välja identsed, kuid mille eeterlike õlide biokeemilised komponendid erinevad kasvutingimuste tõttu. Määratud kemotüüp on õli ülitähtis koostisosa ja kemotüübi tundmine aitab teil valida endale sobivat eeterlikku õli.

parim eeterlik õli kemotüpiseeritud, 100% puhas ja 100% looduslik.

Mitte kasutada alla 6-aastastel.
Mitte kasutada rasedatel.
Ärge kasutage imetamise ajal.
Tähelepanuks: Info pärineb erinevatest aroomiteraapia raamatutest, veebisaitidelt. Saadud info on leidnud kinnitust ka paljudes teaduslikes uuringutes. See teave on ettenähtud informeerimise eesmärgil  ja ei kujuta endast mingit meditsiinilist teavet. Info ei asenda kvlifitseeritud meditsiinitöötajate diagnoosi ja ravi. Eeterlike õlide kasutamisel ravi eesmärgil, pöörduda arsti poole.
Igaüks kasutab eeterlikke õlisid omal vastutusel.
Eeterlikud õlid on väga kontsentreeritud ja doseerimisel tuleks väga rangelt kinni pidada vastavalt eale lubatud kogusest.
Hoia eeterlikke õlisid lastele kättesaamatus kohas.

 6.90