Pranarõm Rosmariin Cineole eeterlik õli

Rosmariin Rosmarinus officinalis ct cineole

Tsineooliga rosmariin annab eeterliku õli, mis sarnaneb eukalüpt Radiata ja ravintsaraga. Seda kasutatakse samade näidustuste jaoks ja kombineeritakse ühe või teisega suurema sünergilise efekti saamiseks. Kasutatakse hingamisteede ja vereringe probleemide puhul. Kognitiivne tugi ja aju tervis.

10 ml pipetiga pudelisse 3 tilka Rosmariin Cineol  EÕ+ 10 ml  aprikoosiseemneõli.( Antud segu võib teha ainult toidukvaliteediga eeterlikust õlist).Saate väga tõhusad ninatilgad, ummistunud ja kinnise nina eest hoolitsemiseks.

Kogus: 10 ML

Toidukvaliteediga

Seespidiselt 1 kuni 2 tilka mee või toiduõliga maksimaalselt 3 tilka päevas. Õli maksimaalne soovitatav päevane annus: 3 tilka – 100 mg.( See soovitus on ainult selle eeterliku õli kohta)! Eeterlikud õlid, mis ei ole toidukvaliteediga ei tohi seespidiselt kasutada!

Hoidke väikelastele kättesaamatus kohas. • Ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikke eluviise. • Ärge ületage soovitatud annust. • Ärge kasutage raseduse ja imetamise ajal ning väga teadlikult ja ettevaatlikult alla 6-aastastel lastel . • Hoidke eemal kõikidest soojus- ja valgusallikatest.

 

Kõik Pranarõm Eeterlikud õlid on 100% eeterlikud õlid ja neid ei ole segatud baasõlidega ja muude lisanditega. Kõik tooted on puhtaks tunnistanud kvaliteedikontroll, mis saab alguse taimede kasvatamisest, korjamisest ja õlide tootmisest. Kõik tooted on läbinud laboratoorsed analüüsid.

Pranarõmi õlid on määratud kemotüübiga.Kemotüübid on sama perekonna ja liigi taimed, mis näevad välja identsed, kuid mille eeterlike õlide biokeemilised komponendid erinevad kasvutingimuste tõttu. Määratud kemotüüp on õli ülitähtis koostisosa ja kemotüübi tundmine aitab teil valida endale sobivat eeterlikku õli.

parim eeterlik õli kemotüpiseeritud, 100% puhas ja 100% looduslik.

Ei ole soovitatav Raseduse, imetamise ajal, alla 3-aastastel lastel.
Ei asenda tasakaalustatud sööki ja tervislikku eluviisi
Ärge ületage soovitatud annust.
Hoida väikelaste käeulatusest eemal.

 7.60