Pranarõm Riitsinusõli 50ml -10%

Allahindlus!

Ricinus communis

Riitsinusõli

Soodustab juuste ja küünte kasvu. Põletikuvastane ja vähendab valu. Eemaldab kehast mürke.

BIO (ECO)

Esimene külmpress

Kogus: 50 ml

Kõik Pranarõm Eeterlikud õlid on 100% eeterlikud õlid ja neid ei ole segatud baasõlidega ja muude lisanditega. Kõik tooted on puhtaks tunnistanud kvaliteedikontroll, mis saab alguse taimede kasvatamisest, korjamisest ja õlide tootmisest. Kõik tooted on läbinud laboratoorsed analüüsid.

Pranarõmi õlid on määratud kemotüübiga.Kemotüübid on sama perekonna ja liigi taimed, mis näevad välja identsed, kuid mille eeterlike õlide biokeemilised komponendid erinevad kasvutingimuste tõttu. Määratud kemotüüp on õli ülitähtis koostisosa ja kemotüübi tundmine aitab teil valida endale sobivat eeterlikku õli.

parim eeterlik õli kemotüpiseeritud, 100% puhas ja 100% looduslik.

Aitab põletiku ja valu vastu
Riitsinusõli sisaldab unikaalset koostisainet ritsinoolhapet, millel on põletikuvastane toime. Hõõruda seda valusatele liigestele või alaseljale. Soovitav kasutada artriidi, spordivigastuste , karpaalkanali valu vaigistamiseks.

Juuksed tugevaks ja paksuks
Mikroobidevastase toimega, aidates kõõma ja teiste peanahaprobleemide vastu, mis halvendavad juuste tervist. Õlis sisalduv E-vitamiin aitab niisutada juuksejuurt ja annab juustele terve sära. Sega riitsinusõli sheavõiga. Jäta see segu pähe 1/2 – 1 tunniks ( kata sooja rätikuga) või terveks ööks (kata vannimütsiga). Seejärel pese mahedatoimelise šampooniga välja. Tee seda maski 2- 3 korda nädalas. Lisa vastavalt oma peanaha vajadustele 2-3 tilka eeterlikku õli.

Pikemad ja tihedamad ripsmed
Riitsinusõli kasutamiseks ripsmehooldusvahendina tuleb seda vähemalt korra päevas kanda ripsmetele ja natuke laugudele, et see annaks elujõudu uutele tulevatele ripsmetele. Vältida sattumist silma ja limaskestadele – võib tekitada ebamugavustunnet ja kihelust. Kanna väga väike kogus õli ka silmaalustele – see on tõhus meetod silmaaluste ja -ümbruse naha niisutamiseks.

Protseduuri miinimumpikkuseks arvestada kaks kuud, et tulemus oleks silmaga näha.

Lõhenenud küünarnukkide, põlvede ja kandade puhul
Hõõru pärast dušši niiskele nahale riitsinusõli, kuiv ja kare nahk paraneb. Väga kuivade kandade puhul lisa sheavõid.

Mürkide eemaldaja
Kanna riitsinusõli kõhule ja aseta peale soojendatud puuvillane riie ja hoia kõhul 30–45 minutit. Suurendab lümfivoolu kehas, mis puhastab verd, kudesid, immuunsüsteemi ja seedeorganeid. See on suurepärane viis hoida veri puhtana, seedetegevus regulaarne ja immuunsüsteem aktiivne ja tugev.

Kasutamine
Välispidiselt vastavalt vajadusele.
Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoida lastele kättesaamatus kohas!
Säilitamine: temperatuuril +8 C kuni +15 C.

 7.20