Pranarõm Ravintsara eeterlik õli 10ml

Cinnamomum Camphora

Ravintsara on parim eeterlik õli viiruste ajal. See on kõige võimsam viirustevastane eeterlik õli, vähendab nakkusohtu ja stimuleerib immuunsüsteemi. Vähendab füüsilist ja vaimset jõuetust. Rahustav, soodustab und ja parandab une kvaliteeti, see vähendab ärevust. Suurepärane närvitoonik. Parim eeterlik õli mononucleosi puhul. Väga hea õli kõigile, kes ei tohi haigestuda viirustesse. Puuduvad vastunäidustused.

100 % eeterlik õli mahepõllundusest

Toidukvaliteediga, Bio sertifikaadiga

BIO Organic Ravintsara –Ravensara

Eeterlik õli BIO

Cinnamomum Camphora

Pranarõmi orgaaniline eeterlik õli  Ravintsara on efektiivne igasuguste viirusnakkuste (gripp) korral, ka unetuse, depressiooni, närvilisuse ja füüsilise väsimuse korral.

Omadused
Toniseerib, närvitoonik, annab energiat ja jõudu
Suurepärane viirusevastane õli ja  erinevaid mikroobe hävitav
Tõstab immuunsust
Stimuleerib südame vereringet
Katarride ja respiratoorsete haiguste puhul puhastab hingamisteed
Näidustused
Gripp, bronhiit, nasofarüngiit, nohu, köha;
Nakkuslik mononukleoos,
Vöötohatis, herpes
Soolepõletik ja viirushepatiit
Raske immuunpuudulikkus
Unetus, depressioon, ärevus
Asthenia sügav, närvi ja füüsiline / väsimus
Lümfisüsteemi ummistused

Väline kasutus:

Kõigi viiruslike hingamisteede haiguste või naha probleemide puhul kasutatakse lokaalselt 6 kuni 8 tilka 4 korda päevas. Viiruste puhul kanda rinnale ja kopsud kohale- aitab organismist viirust väljutada. NB! Kasuta kohe esimeste haigusnähtude ilmumisel.
Lastel 1 tilk- lahjendada 1 tl.  baasõliga – ette rinnale, taha seljale ja jalatalla alla.
Viiruste ajal 1 tilk nina alla kanda
Unetuse puhul  1- 4  tilka päikesepõimikule või piki selgroogu hõõruda ( lahjenda 1 tl. baasõliga, näiteks jojoba)
Unetuse puhul 1 tilk padjale
Viiruste ennetamiseks difuuseris  – 1 tilk ravintsarat 1 tilk eukalüpt radiadat, 1 tilk greipi.
Viirusega nakatumisel difuuseris või inhalatsioonina –  4 tilka tüümian thujanoli, 2 tilka ravintsarat, 2 tilka manukat, 2 tilka lavendiini, 1 tilk teepuu õli.
Kurt Schnaubelt, Ph.D. soovitab haigusnähtude ilmumisel tarvitada seespidiselt :

1 tilk ravintsarat ( kasutada võib ainult orgaanilist ja sertifitseeritud eeterlikku õli) lahjendada ½ kl. veega juua ära ja veel  2 tunni pärast korrata.

Kõik Pranarõm Eeterlikud õlid on 100% eeterlikud õlid ja neid ei ole segatud baasõlidega ja muude lisanditega. Kõik tooted on puhtaks tunnistanud kvaliteedikontroll, mis saab alguse taimede kasvatamisest, korjamisest ja õlide tootmisest. Kõik tooted on läbinud laboratoorsed analüüsid.

Pranarõmi õlid on määratud kemotüübiga.Kemotüübid on sama perekonna ja liigi taimed, mis näevad välja identsed, kuid mille eeterlike õlide biokeemilised komponendid erinevad kasvutingimuste tõttu. Määratud kemotüüp on õli ülitähtis koostisosa ja kemotüübi tundmine aitab teil valida endale sobivat eeterlikku õli.

parim eeterlik õli kemotüpiseeritud, 100% puhas ja 100% looduslik.

Mitte kasutada alla 6-aastastel.
Mitte kasutada rasedatel.
Ärge kasutage imetamise ajal.
Tähelepanuks: Info pärineb erinevatest aroomiteraapia raamatutest, veebisaitidelt. Saadud info on leidnud kinnitust ka paljudes teaduslikes uuringutes. See teave on ettenähtud informeerimise eesmärgil  ja ei kujuta endast mingit meditsiinilist teavet. Info ei asenda kvlifitseeritud meditsiinitöötajate diagnoosi ja ravi. Eeterlike õlide kasutamisel ravi eesmärgil, pöörduda arsti poole.
Igaüks kasutab eeterlikke õlisid omal vastutusel.
Eeterlikud õlid on väga kontsentreeritud ja doseerimisel tuleks väga rangelt kinni pidada vastavalt eale lubatud kogusest.
Hoia eeterlikke õlisid lastele kättesaamatus kohas.

 12.90