Pranarõm Pune / Oregano eeterlik õli 10ml

Origanum compactum

Pune eeterlik õli

Pranarôm Bio  pune  eeterlik õli on destileeritud  õisikutest ja määratud  kemotüübiga (HECT) see tähendab, et on botaaniliselt sertifitseeritud, 100% looduslik muutmata sünteetiliste komponentide, õlide või mineraalsete essentside abil, 100% puhas pleegitamat ja lõnhna parandamata.

Peamine biokeemiline koostis : carvacrol, thymol.

Oregano on Põhja-Aafrikast pärit aromaatne taim.

Kogus: 10 ml

-Antibakteriaalne
-Viirusevastane
-Immuunsust stimuleeriv
-Fungitsiidi vastane
-Füsiline vaimne ja seksuaalne stimulant

Suukaudne : 1-2 tilka eeterlikku õli teelusikatäies mett, oliiviõli, kookosrasva 3 korda päevas. Võid lisada 1 tilga sidruni eeterlikku õli.
Nahale lahjendamisel seesamiõli või metsapähki õlis

Kõik Pranarõm Eeterlikud õlid on 100% eeterlikud õlid ja neid ei ole segatud baasõlidega ja muude lisanditega. Kõik tooted on puhtaks tunnistanud kvaliteedikontroll, mis saab alguse taimede kasvatamisest, korjamisest ja õlide tootmisest. Kõik tooted on läbinud laboratoorsed analüüsid.

Pranarõmi õlid on määratud kemotüübiga.Kemotüübid on sama perekonna ja liigi taimed, mis näevad välja identsed, kuid mille eeterlike õlide biokeemilised komponendid erinevad kasvutingimuste tõttu. Määratud kemotüüp on õli ülitähtis koostisosa ja kemotüübi tundmine aitab teil valida endale sobivat eeterlikku õli.

parim eeterlik õli kemotüpiseeritud, 100% puhas ja 100% looduslik.

Mitte kasutada alla 6-aastastel.
Mitte kasutada rasedatel.
Ärge kasutage imetamise ajal.
Tähelepanuks: Info pärineb erinevatest aroomiteraapia raamatutest, veebisaitidelt. Saadud info on leidnud kinnitust ka paljudes teaduslikes uuringutes. See teave on ettenähtud informeerimise eesmärgil  ja ei kujuta endast mingit meditsiinilist teavet. Info ei asenda kvlifitseeritud meditsiinitöötajate diagnoosi ja ravi. Eeterlike õlide kasutamisel ravi eesmärgil, pöörduda arsti poole.
Igaüks kasutab eeterlikke õlisid omal vastutusel.
Eeterlikud õlid on väga kontsentreeritud ja doseerimisel tuleks väga rangelt kinni pidada vastavalt eale lubatud kogusest.
Hoia eeterlikke õlisid lastele kättesaamatus kohas.

 11.90