Pranarõm Patšuli eeterlik õli 10ml

Pogostemon cablin

Patšuli BIO 100% eeterlik õli

100% puhast ja looduslikku, mahepõllumajanduslikult sertifitseeritud.

Peamised aromaatsed molekulid:Patchouli alcohol, α-bulnesene, α-guaiene.

Pärit Indoneesiast, on patšuli laialt tuntud ja seda kasutatakse parfümeerias, teraapias lümfisüsteemi ja venoosse vereringe probleemide puhul.

Kogus:10 ml

2 tilka, 3 korda päevas neutraalsel alusel (mesi, suhkruroog, taimeõli).

Tavalised kasutusalad
Patšulit kasutatakse terapeutilistes segudes lõõgastumiseks, tasakaalustatud meeleolu säilitamiseks- vähendab muretsemist, närvilisust, väsimust.

Segamissoovitused
Patšuli on segamisel kõige mitmekülgsem puitunud põhinoot. Sellel on sametine sile, maapealne lõhn, mis seguneb hästi kõigide eeterlike õlidega. Patšuli seob lõhnad pikaajalise aroomi saamiseks.
Kasutatakse koide tõrjumiseks.

Kõik Pranarõm Eeterlikud õlid on 100% eeterlikud õlid ja neid ei ole segatud baasõlidega ja muude lisanditega. Kõik tooted on puhtaks tunnistanud kvaliteedikontroll, mis saab alguse taimede kasvatamisest, korjamisest ja õlide tootmisest. Kõik tooted on läbinud laboratoorsed analüüsid.

Pranarõmi õlid on määratud kemotüübiga.Kemotüübid on sama perekonna ja liigi taimed, mis näevad välja identsed, kuid mille eeterlike õlide biokeemilised komponendid erinevad kasvutingimuste tõttu. Määratud kemotüüp on õli ülitähtis koostisosa ja kemotüübi tundmine aitab teil valida endale sobivat eeterlikku õli.

parim eeterlik õli kemotüpiseeritud, 100% puhas ja 100% looduslik.

Raseduse, imetamise ajal ja alla 3-aastastel lastel on soovitatav olla ettevaatlik.
Ei asenda tasakaalustatud sööki ja tervislikku eluviisi
Ärge ületage soovitatud annust.
Hoida väikelaste käeulatusest eemal.

 12.10