Pranarõm Makadaamia baasõli 50ml

Macadamia ternifolia

Niisutab nahka ja imendub kiiresti. Makadaamiaõli on inimese naha sarnaste omadustega, aitab noorendada vananevat nahka. Mitterasvane õli. Parim õli nahahooldustoodetes.

Toitvat, pehmendavat, niisutavat, rahustavat  makadaamiaõli soovitatakse tundlikule nahale, venitusarmide ja armide raviks, juuste ja käte hooldamiseks (lõhed, praod) ning samuti kaitseks päikese käes viibimise ajal. See on väga pehmendav õli, kuid samas kerge, hea õli aromaatseks nahamassaažiks, sobib ideaalselt eeterlike õlide lahjendamiseks. Kasutatakse naha uuendamiseks ja toitmiseks ning selle pehmeks ja siledaks muutmiseks.

Aitab taastada epidermise erinevate kihtide hüdratsiooni- niisutab sügavalt.

Suukaudne kasutamine: 10 g päevas

Säilib väga hästi.

Külmpressitud.

100% orgaaniline.

Kogus: 50 ml

75% oma massist õli
9,0% valku
9,3% süsivesikuid
1,5% niiskust
1,6% mineraalaineid ja 2,0% kiudaineid.
Makadaamiapähkild sisaldavad vitamiine A1, B1, B2, niatsiini ja olulisi elemente nagu kaltsium, raud, fosfor, magneesium ja kaalium.
Õli on triglütseriid ja sisaldab peamiselt monoküllastumata rasvu kuni 80–84%.
Makadaamiaõli sisaldab nii oliivi- kui ka rapsiõlidega võrreldes kõige rohkem monoküllastumata rasvu.
Igapäevane puhastusvahend tudlikule , kuivale, vananevale, rasusele nahale. Ei ummista poore.

Kõik Pranarõm Eeterlikud õlid on 100% eeterlikud õlid ja neid ei ole segatud baasõlidega ja muude lisanditega. Kõik tooted on puhtaks tunnistanud kvaliteedikontroll, mis saab alguse taimede kasvatamisest, korjamisest ja õlide tootmisest. Kõik tooted on läbinud laboratoorsed analüüsid.

Pranarõmi õlid on määratud kemotüübiga.Kemotüübid on sama perekonna ja liigi taimed, mis näevad välja identsed, kuid mille eeterlike õlide biokeemilised komponendid erinevad kasvutingimuste tõttu. Määratud kemotüüp on õli ülitähtis koostisosa ja kemotüübi tundmine aitab teil valida endale sobivat eeterlikku õli.

parim eeterlik õli kemotüpiseeritud, 100% puhas ja 100% looduslik.

Ei asenda tasakaalustatud sööki ja tervislikku eluviisi
Ärge ületage soovitatud annust.
Hoida väikelaste käeulatusest eemal.

 9.00

1 laos