Pranarõm Litsea e. May Chang eeterlik õli 10ml

Litsea Litsée citronnée , May chang, Litsea cubeba

Aasia troopilistes piirkondades pärinev igihaljas puu, mille õisikud annavad vilju, millest eraldatud eeterlik õli on meeldiva sooja ja eksootilise sidrunilõhnaga.

  • Liigesed, lihased, nahahooldus,
  • difusioon- emotsionaalseks tasakaalustamiseks.
  • kõõluste ja kõõlustupe põletik, artriit, reumatoidartriit
  • unetus, erutus, stress, ärevus
  • mükoosid, akne, rasvane nahk
  • Hiljutised uuringud on leidnud, et eeterlik õli võib olla kasulik südame rütmihäirete leevendamiseks
  • riidekappide lõhnastamiseks

100 % sertifitseeritud eeterlik õli.

Kogus: 10 ml

Loe kirjelduse alt veel põnevat infot

Eeterlik õli on näidanud seenevastaseid omadusi mitmete patogeenide, sealhulgas Alternaria alternata; Aspergillus niger; Candida albicans; Fusarium spp; Helminthosporium spp

Välispidiseks kasutamiseks: 2 tilka Litsea EÕ+ 5 tilka metsapähkliõli masseerida päikesepõimikule või randmete sisekülgedele 2 korda päevas närvihaiguste korral ja lokaalselt põletikulistele valutavatel kohtadele.

Difusioonina stressi ennetav ja vähendav segu  Litsea 2 tilka, mandariini 2 tilka, lavendin super 2 tilka .

Hoiatus – Allaneelamisel suurtes kogustes võib olla surmav. Puhtal nahale kasutades võib põhjustada nahaallergiat. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ärge kandke nahka puhtalt.

Kõik Pranarõm Eeterlikud õlid on 100% eeterlikud õlid ja neid ei ole segatud baasõlidega ja muude lisanditega. Kõik tooted on puhtaks tunnistanud kvaliteedikontroll, mis saab alguse taimede kasvatamisest, korjamisest ja õlide tootmisest. Kõik tooted on läbinud laboratoorsed analüüsid.

Pranarõmi õlid on määratud kemotüübiga.Kemotüübid on sama perekonna ja liigi taimed, mis näevad välja identsed, kuid mille eeterlike õlide biokeemilised komponendid erinevad kasvutingimuste tõttu. Määratud kemotüüp on õli ülitähtis koostisosa ja kemotüübi tundmine aitab teil valida endale sobivat eeterlikku õli.

parim eeterlik õli kemotüpiseeritud, 100% puhas ja 100% looduslik.

Hoiatus – Allaneelamisel suurtes kogustes võib olla surmav. Puhtal nahale kasutades võib põhjustada nahaallergiat. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ärge kandke nahka puhtalt.

 10.20