Pranarõm Kardemon eeterlik õli

Kardemon Elettaria cardamomum

Kardemoni eeterlik õli on vürtsika, värske aroomiga. Toniseerivad omadused, mis kiirendavad üldist taastumist pärast  rasket haigust. Kasulik psühho-emotsionaalsete häiret puhul. Soojendab meeli ja leevendab kõhukrampe, soolevalu, puhitusi ja kõrvetisi. Leevendab kliimaksist tulenevaid vaevusi. Afrodisiakum. Üks parimatest seedetrakti ebamugavustunnete puhul. Difusioonina toetab hingamissüsteemi, tõstab meeleolu aitab taastuda. Pärast pingutavat treeningut lisage massaažiõlisse paar tilka kardemoni lihaste ja liigeste jaoks.

Destilleeritud osa: seemned

Kogus: 5 ml

Toidukvaliteediga

Aromaatsed molekulid: α-Terpinyl acetate, 1,8 –Cineole, Sabinene, α-Pinene, Myrcene, Linalyl acetate

Kardemoni eeterlik õli on vürtsika, värske aroomiga. Toniseerivad omadused, mis kiirendavad üldist taastumist pärast  rasket haigust. Kasulik psühho-emotsionaalsete häiret puhul. Soojendab meeli ja leevendab kõhukrampe, soolevalu, puhitusi ja kõrvetisi. Tõrjub parasiite Leevendab kliimaksist tulenevaid vaevusi. Afrodisiakum. Üks parimatest seedetrakti ebamugavustunnete puhul. Difusioonina toetab hingamissüsteemi, tõstab meeleolu aitab taastuda. Pärast pingutavat treeningut lisage massaažiõlisse paar tilka kardemoni lihaste ja liigeste jaoks.

Toetab ja tervendab päikesepõimiku ja kroon tśakraid

Vastunäidustused puuduvad.

Segu südame toetamiseks:
Kardemon 2 tilka
Geranium 1 tilk
Muskaatsalvei 2 tilka
Bergamot 1 tilk
Ingver 1 tilk
Sega õlid omavahel, saadud segust 3-4 tilka lahjendada 1 spl. jojobaõlis või fraktsioneeritud kookosõlis ja lisada vanniveele.

1-2 tilka tilgutada pesukäsnale ja kanda kogu kehale( kasuta loodusliku seepi)

Segu mälu parandamiseks
Ingver 7 tilka
Sidrun 8 tilka
Kardemon 10 tilka
Must pipar 5 tilka
Sega eeterlikud õlid omavahel väikeses pudelis. Kasuta segatud segust 8 tilka difuuseris.

Meeste seksuaalset jõulisust suurendav segu
Ingver 3 tilka
Must pipar 2 tilka
Kardemon 3 tilka
Lahjendada 1 spl aprikoosiseemneõlis- kanda segu alaseljale kuni tuharateni ja reite ülaosale.Kasutada 2 nädalat ja vahe  kaks nädalat. Korrata vastavalt vajadusele.

 

Kõik Pranarõm Eeterlikud õlid on 100% eeterlikud õlid ja neid ei ole segatud baasõlidega ja muude lisanditega. Kõik tooted on puhtaks tunnistanud kvaliteedikontroll, mis saab alguse taimede kasvatamisest, korjamisest ja õlide tootmisest. Kõik tooted on läbinud laboratoorsed analüüsid.

Pranarõmi õlid on määratud kemotüübiga.Kemotüübid on sama perekonna ja liigi taimed, mis näevad välja identsed, kuid mille eeterlike õlide biokeemilised komponendid erinevad kasvutingimuste tõttu. Määratud kemotüüp on õli ülitähtis koostisosa ja kemotüübi tundmine aitab teil valida endale sobivat eeterlikku õli.

parim eeterlik õli kemotüpiseeritud, 100% puhas ja 100% looduslik.

 14.90