Pranarõm Java tsitronella eeterlik õli

Java sidrunheina müüvad paljud firmad ka sidrunmelissi eeterliku õli nime all.

Tsitronella eeterlik õli mõjub kehale üldiselt toniseerivalt. See tugevdab seedimist, eritumist, närvisüsteemi ja aju, tugevdades samal ajal keha.

Suurepärane putukatõrjevahend – eriti tõhus, kui seda segada seedri eeterliku õliga ja kasutada difuuseris või pihustina.

Kasulik toodetes, millel on vaja desodeerivat toimet, näiteks jalgade pulbrid. Eeterlik õli Citronella hävitab sooleusse.

Meie lehel müüdav eeterlik õli sobib kasutamiseks toiduainete ja jookide lõhna- ja maitseainena.

Lõhnab tsitruseliselt, kergelt puuviljaliselt, värskelt ja magusalt.

Kogus 10 ml

Toidukvaliteediga

Loe kirjelduse alt veel põnevat infot

Citronella on rohi, mis kasvab peamiselt mõnes Aasia riigis ja Vaikse ookeani lõunaosa saartel. Sellel on rikkalik karge sidrunilõhn ja see kannab seega nime citronella/ tsitronella. Tsitronella eeterlikku õli ekstraheeritakse kahest sordist. Esimene neist on Tseiloni sort, mille ladinakeelne botaaniline nimi on Cymbopogon nardus ja teine ​​on Java sort, Cymbopogon winterianuseks . Mõlemal juhul ekstraheeritakse eeterlikku õli värske taime aurdestilleerimisega .

Esimesest sordist saadakse õli, mille põhikomponentideks on tsitronellool, tsitronellaal, geraniool, limoneen ja metüülisoeugenool, sisaldab teisest sordist saadud õli peamisteks koostisosadeks tsitronellaali, geraniooli, geranüülatsetaati ja limoneeni, kusjuures geraniool ja tsitronellaal on kõrgema kontsentratsiooniga kui esimene sort. Seega peetakse Java sordist saadud õli kvaliteetsemaks. Selle eeterliku õli peamised tootjad on Hiina ja Indoneesia.

Lihasvalud
Nakkuslikud nahahaigused
Palavikud
Kuumuslööve
Liigne higistamine
Seennakkused
Väsimus
Putukahammustused
Putukate peletaja
Artriitiline ja lihasvalu
Neuralgia
Närviline kurnatus
Nohu / gripp
Väiksemad nakkused
Liigne higistamine
Rasune nahk
Eeterlik õli Citronella hävitab sooleussid . See on efektiivne nii ümarussidele kui ka paelussidele. Kuna usside esinemine häirib normaalset füüsilist ja vaimset kasvu ning ka toitainete imendumist organismis, võib selle õli kasutamine teie elukvaliteeti oluliselt tõsta, kõrvaldades need ohtlikud parasiidid.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3588050/

Täiskasvanu 2-3 tilka lahjendada 1 tl. toiduõli või meega. Mitte üle 6 tilga päevas max 7 päeva.

NB! ÄRA KASUTA ÜHTEGI EETERLIKU ÕLI SEESPIDISELT; KUI sellel puudub ametlik kontroll ja luba kasutada toidus.

Lisaks võib tsitronellaõli olla kasulik selliste probleemide puhul nagu rasvane nahk, rasused juuksed, ebanormaalne südamepekslemine , koliit, migreen, neuralgia, väsimus, peavalu, iiveldus ja gaasist või krampidest tingitud kõhuvalu.
Tsitronella eeterliku õli stimuleeriv toime stimuleerib vereringet , sekretsioone ja eritab hormoone ning ensüüme näärmetest, ajust, suurendades samal ajal ka närvisüsteemi aktiivsust. See eeterlik õli stimuleerib ka immuunmehhanisme ja keha ainevahetust . 2015. aastal Nutrients Journalis avaldatud uuringu kohaselt manustati ülekaaluliste rottide rühmale tsitroneellaõli, mille järel märgiti, et nende kehakaal langes märkimisväärselt. Õli põhjustas rottide söögiisu vähenemist, ilma maksaensüümide kontsentratsioonides märkimisväärseid muutusi tekitamata.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4377886/
Antiseptilised omadused võitlevad haavainfektsioonide, samuti kuseteede, ureetra, eesnäärme ja neerude nakkuste vastu, kaitstes neid samaaegselt sepsise tekke eest
https://www.rrh.org.au/journal/article/3532
Kõrvaldab toksiine  eeterliku õli higistavad omadused suurendavad higistamist ning soodustavad toksiinide ja muude soovimatute ainete, näiteks liigse vee, rasva ja soolade eemaldamist kehast. See annab kehale kergema tunde, hoiab naha tervena ja vähendab ka palavikku. Kaitseb teid ka teatud nakkuste eest.
Põletikuvastased omadused .Avaldatud tõenduspõhise täiendava ja alternatiivse meditsiini ajakirjas avaldatud 2017. aasta uurimistöös on öeldud, et tsitronella eeterlik õli rahustab põletikku, eriti nendes olukordades, mis on seotud maksa, mao, soolte ja teiste seedesüsteemi osadega. Põletikud mis on tekkinud  narkootikumide, alkoholi liigtarbimine ja vürtsikas toit, mis tahes haigus, või mürgiste ainete sattumist organismi saab leevendada, kasutades seda õli.
https://www.hindawi.com/journals/ecam/2017/2505610/

Kõik Pranarõm Eeterlikud õlid on 100% eeterlikud õlid ja neid ei ole segatud baasõlidega ja muude lisanditega. Kõik tooted on puhtaks tunnistanud kvaliteedikontroll, mis saab alguse taimede kasvatamisest, korjamisest ja õlide tootmisest. Kõik tooted on läbinud laboratoorsed analüüsid.

Pranarõmi õlid on määratud kemotüübiga.Kemotüübid on sama perekonna ja liigi taimed, mis näevad välja identsed, kuid mille eeterlike õlide biokeemilised komponendid erinevad kasvutingimuste tõttu. Määratud kemotüüp on õli ülitähtis koostisosa ja kemotüübi tundmine aitab teil valida endale sobivat eeterlikku õli.

parim eeterlik õli kemotüpiseeritud, 100% puhas ja 100% looduslik.

 7.00