Pranarõm Harilik mänd eeterlik õli 10ml

Pinus sylvestris

Harilik mänd

Ergutav ja meeliülendav õli, mis aitab võidelda väsimuse vastu ja toetab keskendumist.

Värskendava segu saad koos sidruni eeterliku õliga, eriti hästi aitab see segu nohu ja  ninakinnisuse puhul, halva õhuga ruumides- sundventilatsiooniga ruumid- hävitab pisikuid.

Destilleeritud osa: Okkad

Ligikaudu 90% monoterpeene sisaldav harilik mänd on hea hingamisteedele ja antimikroobne õli. Väga võimas kodupuhastaja. Suure monoterpeeni sisalduse tõttu oksüdeerub kergesti. Parem on hoida seda külmkapis, et pikendada selle säilivusaega.

Kogus 10 ml

Kasutatakse järgmiste probleemide puhul
Nohu
Köha
Gripp
Reuma
Sinusiit
Reuma
Lihasvalu / vigastus / väsimus
Podagra
Bronhide infektsioon
Sinusummikud
Üldine võimekus
Väsimus
Vaimne ja närviline kurnatus

-Antibakteriaalne
-Valuvaigistav
-Fungitsiid
-Lümfisüsteemi ja munasarjade dekongestandid
-Hingamisteede antiseptik
-Köha
-Hüpertensioon

Viiruste ajal hea segu: 20 tilka harilikku männi EÕ + 20 tilka Ho-wood EÕ + 20 tilka Ravintsara  EÕ+ 40 tilka sidruni EÕ.
Antud segust 6–8 tilka seda segu kasutada difuuseris  30 minutit pidevalt või 2 tundi intervallidega – 2–3 korda päevas.
Nahal: Alati lahjendage. 3 tilka hariliku männi eeterlikku õli lahjendada 5 tilgas metsapähkliõlis- kanda probleemsele piirkonnale.

Kõik Pranarõm Eeterlikud õlid on 100% eeterlikud õlid ja neid ei ole segatud baasõlidega ja muude lisanditega. Kõik tooted on puhtaks tunnistanud kvaliteedikontroll, mis saab alguse taimede kasvatamisest, korjamisest ja õlide tootmisest. Kõik tooted on läbinud laboratoorsed analüüsid.

Pranarõmi õlid on määratud kemotüübiga.Kemotüübid on sama perekonna ja liigi taimed, mis näevad välja identsed, kuid mille eeterlike õlide biokeemilised komponendid erinevad kasvutingimuste tõttu. Määratud kemotüüp on õli ülitähtis koostisosa ja kemotüübi tundmine aitab teil valida endale sobivat eeterlikku õli.

parim eeterlik õli kemotüpiseeritud, 100% puhas ja 100% looduslik.

Mitte kasutada alla 6-aastastel.
Mitte kasutada rasedatel.
Ärge kasutage imetamise ajal.
Tähelepanuks: Info pärineb erinevatest aroomiteraapia raamatutest, veebisaitidelt. Saadud info on leidnud kinnitust ka paljudes teaduslikes uuringutes. See teave on ettenähtud informeerimise eesmärgil  ja ei kujuta endast mingit meditsiinilist teavet. Info ei asenda kvlifitseeritud meditsiinitöötajate diagnoosi ja ravi. Eeterlike õlide kasutamisel ravi eesmärgil, pöörduda arsti poole.
Igaüks kasutab eeterlikke õlisid omal vastutusel.
Eeterlikud õlid on väga kontsentreeritud ja doseerimisel tuleks väga rangelt kinni pidada vastavalt eale lubatud kogusest.
Hoia eeterlikke õlisid lastele kättesaamatus kohas.

 9.90