Pranarõm Frankincense eeterlik õli

Frankincense BIO

Boswellia carteri

NR. 1 eeterlik õli hingamisteede ummistuste avamiseks, mediteerimiseks ja immuunsüsteemi tugevdamiseks.

Inspireeriv mõtisklev, toniseeriv, antidepressiivne, antiseptiline, taastav. Üks võimsamaid eeterlike õlisid maailmas. Vähendab nahal peeneid kortsukesi ja tänu vereringet stimuleerivatele omadustele parandab naha jumet.
Difuuseris või lihtsalt sissehingamiseks.
Viiruk sobib segamiseks järgmiste eeterlike õlidega:
sandlipuu, lavendel, mürr, mänd, pune, roos, bergamot, sidrun ja Ylang Ylang, küpress, apelsin, mandariin,greip, majoraan.

100% sertifitseeritud eeterlik õli

Kogus: 5 ml

Avab hingamisteed, abiks krooniliste haiguste puhul nagu artroosi ja artriidi korral, psoriaasi, atoopiline dermatiit (kuiv ja sügelev nahk), koliit, Crohni tõbi, astma, igeme paistetus.
Halva une korral. Hingamist kergendav, närvisüsteemi rahustav ja tasakaalustav. Aitab leevendada kroonilist stressi ja ärevust, vähendada valu ja põletikku, tõstab immuunsust, eriti pärast raskeid haigusi ja on uuringuid,mis on andnud häid tulemusi võitluses vähiga. Kiirendab raskesti paranevate haavada paranemist.
Samuti on see suurepärane rasedusjärgse depressiooni leevendaja, emaka toniseerija ja selle funktsioonide stimuleerija, rahustab magu ja soodustab seedimist, loob kõrgenenud meeleolu ja lisab rahulolutunnet.
-Väga tõhus vananeva ja kuiva naha nahahoolduses.
-Aitab aknelise, plekilise  naha ja armistuva akne puhul.
-Vähendab venitusarme, arme.
-Soodustab uute naharakkude kasvu.
-Peatab verejooksud  ja on abiks hemoroidide, ninaverejooksu puhul.
-Abiks mediteerimisel ja vaimsel arenemisel.

Kõik Pranarõm Eeterlikud õlid on 100% eeterlikud õlid ja neid ei ole segatud baasõlidega ja muude lisanditega. Kõik tooted on puhtaks tunnistanud kvaliteedikontroll, mis saab alguse taimede kasvatamisest, korjamisest ja õlide tootmisest. Kõik tooted on läbinud laboratoorsed analüüsid.

Pranarõmi õlid on määratud kemotüübiga.Kemotüübid on sama perekonna ja liigi taimed, mis näevad välja identsed, kuid mille eeterlike õlide biokeemilised komponendid erinevad kasvutingimuste tõttu. Määratud kemotüüp on õli ülitähtis koostisosa ja kemotüübi tundmine aitab teil valida endale sobivat eeterlikku õli.

parim eeterlik õli kemotüpiseeritud, 100% puhas ja 100% looduslik.

 12.90