Pranarõm Avokaadoõli baasõli 50ml

Persea gratissima

See on üks haruldasi palmitoleiinhapet sisaldavaid õlisid, väärtuslik rakumembraanide kaitsmisel. Pehmendab ja niisutab kuiva nahka ja juukseid. Toidu valmistamisel hinnatud külmade kastmete õlina.

Niisutab ja kaitseb!

Väga niisutav õli kehale, juustele ja näole.

BIO / ECO

Kogus: 50 ml

Kahjustatud kuivad juuksed:Hooldus 1–2 korda nädalas, 1–3 spl. avokaadoõli. Soendage õli kätevahel ja kandke juurtest juukseotsteni. Masseerige kergelt peanahka ja jätke sooja rätiku alla vähemalt 1 tunniks või võimalusel üleöö. Loputage kerge šampooniga. Juuksed on tugevamad, pehmemad ja siledamad.
Ilusa naha heaks noorendav segu: 10 % avokaadoõli ja 90% jõhvikaseemneõli. Kanna nahale enne päevakreemi 15 min. ja kasuta öise hooldusena. Masseeri seni kuni õli on täielikult imendunud.
Seespidine kasutamine:
Suukaudne kasutamine: 10 g (1 spl) päevas. E-vitamiinirikas õli.
Kosmeetikatoodetes kasutamine: sobib kuiva ja ärritunud naha hooldamiseks, muutes need pehmeks ja elastseks. Kasutage juuksemaskina juuste tugevdamiseks ja juuste väljalangemise korral.

Kõik Pranarõm Eeterlikud õlid on 100% eeterlikud õlid ja neid ei ole segatud baasõlidega ja muude lisanditega. Kõik tooted on puhtaks tunnistanud kvaliteedikontroll, mis saab alguse taimede kasvatamisest, korjamisest ja õlide tootmisest. Kõik tooted on läbinud laboratoorsed analüüsid.

Pranarõmi õlid on määratud kemotüübiga.Kemotüübid on sama perekonna ja liigi taimed, mis näevad välja identsed, kuid mille eeterlike õlide biokeemilised komponendid erinevad kasvutingimuste tõttu. Määratud kemotüüp on õli ülitähtis koostisosa ja kemotüübi tundmine aitab teil valida endale sobivat eeterlikku õli.

parim eeterlik õli kemotüpiseeritud, 100% puhas ja 100% looduslik.

Ei asenda tasakaalustatud sööki ja tervislikku eluviisi
Ärge ületage soovitatud annust.
Hoida väikelaste käeulatusest eemal.

 6.00

2 laos