Pranarõm Amyris wood/ India sandlipuu eeterlik õli 10ml

Amyris Wood- Lääne-India  sandlipuu/ Haiti sandlipuu

Mõne tilga eeterliku õli lisamine difuuserisse toimib suurepäraselt  stressi leevendamisel. Lisades terapeutilistele massaažiõlidele, pakub see lõõgastust, vähendab pingeid ning tõstab meeleolu. Väikestes lahjendustes toimib Amyrise eeterlik õli väidetavalt afrodisiakumina. Selle rikkalik, soe puidune aroom täiendab ka mehelikke segusid, kasutatakse mõnikord loodusliku fikseerijana.

Päritolumaa: Haiti

100% orgaaniline sertifitseeritud eeterlik õli

Kogus: 10 ml

Loe kirjelduse alt veel põnevat infot

AMYRIS BALSAMIFERA eeterlikul õlil on antiseptilised, rahustavad, dekongestandid ja pehmendavad omadused. On kasulik meele ja lihaste lõõgastumiseks

Teadlased on leidnud, et õli sisaldab tugevaid antibakteriaalseid ja seenevastaseid omadusi. Leiti, et see on efektiivne 12 multiresistentsete  bakterite, nagu Staphylococcus aureus ja Salmonella paratyphi, ning Candida albicans’i seente vastu.

Õlil on väga palju kasulikke omadusi, mis mõjuvad virgutavalt kehale ja meeltele. Aitab vähendada stressi, pingeid ja ärevust ja ebakindluse tunnet. Nahahoolduses on abiks erinevate mikroobide ja seenhaiguste põhjustatud probleemide puhul. Kuigi seda eterliku õli ei peeta nii väärtuslikuks, kui tõelist sandlipuu õli, siiski pakub see hämmastavaid tervisehüvesid, mis muudavad selle õli väga väärtuslikuks.

Segamiseks sobib hästi seedri, citronella, ingveri, lavendli, ylang ylangiga. Lahjendada baasõliga.

Amyris wood eeterliku õli on üldiselt ohutu kasutada. Seda peetakse mittetoksiliseks ja mitte ärritavaks. Siiski võib tundliku nahaga puhul põhjustada ärritust. Nahale kandmisel lahjendada alati baasõlis.

Õlil on väga palju kasulikke omadusi, mis mõjuvad virgutavalt kehale ja meeltele. Aitab vähendada stressi, pingeid, ärevust ja ebakindluse tunnet.

Kasutatakse lõõgastumiseks, südame väsimuse korral ja veenilaiendite leevendamiseks. Hea eeterlik õli nahahoolduses,  aitab taastada ja hoida nahaniiskust. Kui nahk on piisavalt hüdreeritud, on see siidine ja väheneb peenete joonte ja kortsude tekkimine. Antibakteriaalsete ja seenevastaste omadustega.

India sandlipuu on väga mõnusa pehme aroomiga.

Mõne tilga eeterliku õli lisamine difuuserisse toimib suurepäraselt vaimu või stressi leevendamisel. Lisades terapeutilistele massaažiõlidele, pakub see lõõgastust, vähendab pingeid ning tõstab meeleolu.
Väga hea lõõgastavaks massaaźiks- rahustab ja vähendab pingeid, parandab lümfiringet ja toetab südant.
Lisa mõned tilgad hooldavale nahaõlile.

Kõik Pranarõm Eeterlikud õlid on 100% eeterlikud õlid ja neid ei ole segatud baasõlidega ja muude lisanditega. Kõik tooted on puhtaks tunnistanud kvaliteedikontroll, mis saab alguse taimede kasvatamisest, korjamisest ja õlide tootmisest. Kõik tooted on läbinud laboratoorsed analüüsid.

Pranarõmi õlid on määratud kemotüübiga.Kemotüübid on sama perekonna ja liigi taimed, mis näevad välja identsed, kuid mille eeterlike õlide biokeemilised komponendid erinevad kasvutingimuste tõttu. Määratud kemotüüp on õli ülitähtis koostisosa ja kemotüübi tundmine aitab teil valida endale sobivat eeterlikku õli.

parim eeterlik õli kemotüpiseeritud, 100% puhas ja 100% looduslik.

 15.90