Pinguldav seerum silmadele ” Eyes wide open serum” 15ML

Alusta päeva silmi avava kogemusega. Pinguldav ning värskendav seerum silmaümbrusele on ideaalne toode vähendamaks väsimuse märke ning ta annab koheselt silmaümbrusele helgema ja nooruslikuma välimuse.
Seerum rikastab nahka antioksüdantidega ning loob märgatava pinguldava efekti, mis kestab piisavalt kaua, et aidata mööda saata väljakutseid täis päev. Lisaks kohesele mõjule, aitab seerum silmade ümbruses vähendada soovimatuid turseid ja vananemisilminguid. Peamised koostisained on käsitsi korjatud Soomest pärit looduslik Chaga seen ja Liftonin® Xpress ühend, mis muudavad toote kergesti imenduvaks ning pakuvad nahka pinguldavat efekti. Seerum sisaldab Chaga seent, mida rahvakeeles nimetatakse kasekäsn (Inonotus Obliquus), mis on Siberis tuntud kui surematuse seen. Chaga seen kasvab Soomes looduslikult peamiselt arktiliste kasepuude koorel. Chaga sisaldab erakordselt suures koguses antioksüdante, B-vitamiine, mineraale ja ensüüme ning seda on kasutatud juba sajandeid naha noorendamiseks, pigmendi ühtlustamiseks ning üldiselt tervise tugevdamiseks. Seerum sobib kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele. Ideaalne “pick-me-up” toode, kui teil on unetus, stress või kui soovite välja näha värske ja veatu.

Kasutamisjuhised
Kanna hommikuti kergete ülespoole suunatud liigutustega paar tilka seerumit puhtale silmaümbruse piirkonnale. Seerumit võib kasutada pidevalt.
NB! Enne kasutamist loksutada!

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Aqua (Water), Betula Pendula (Birch) Sap, Hydroxypropyl Methylcellulose, Pullulan, Porphyridium Cruentum Extract, Inonotus Obliquus Extract, Maltodextrin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Glycerin, Xanthan Gum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Kõik koostisosad on mahedad ja looduslikud!

 54.00

3 laos