Õhutaim “Abdita” M suurus

Tillandsia Abdita on kõige värvilisem õhutaimede isend meie sortimendist. Kui Tillandsia Abdita kasvab suuremaks, võivad rohelised lehed muutuda punaseks ja lillaks. Taim kuulub väga haruldaste õhutaimede hulka. Tavapäraselt kasvab Tillandsia Abdita Mehhiko ja Kesk-Ameerika kuivades metsades ning kõrbetes 600-1200 meetri kõrgusel merepinnast. Taim võib diameetris kasvada kuni 8cm laiuseks.

Valgus
Kuna looduses kasvavad Tillandsiad teiste taimede varjus, eelistavad nad kaudset valgust. Seetõttu paigutage taimed tuppa, akna lähedusse, kuid mitte otsese valguse kätte või hoidke neid kunstliku valgusallika läheduses. Tillandsiale meeldib ka päeva ja öö tsükkel.


Kastmine
Tähtis on teada, millal on vaja oma taime kasta. Jämedate lehtedega taimi tuleb leotada vees kord kuus, õhemate lehtedega taimi kord nädalas, vahepealsetel päevadel veega piserdades. Keskmise suurusega taimi leotage kord nädalas ning piserdage tihti.

Temperatuur
Temperatuur on taimele tähtis. Tillandsia eelistab 10-35°C temperatuurivahemikku. Vältige miinuskraade, öökülma Tillandsiad üle ei ela.

 

NB Toode on müügil eraldi, ilma aluseta. Aluse saab tellida eraldi!

 8.00

9 laos