No More FLAT ear Cuff hõbe/ kullatud

Cuffid on suurepärane alternatiiv neile kel ei ole kõrvaauke või kes tahavad lihtsalt rohkemaga end kaunistada. FLAT cuff kallistab kõrva keskosa seestpoolt väljapoole.

Materjal: Sterling Silver või kullatud hõbe
Mõõdud: laius 4 mm, pikkus 3,3 cm ja paksus 0,84 mm

Kaal: 1,05g

Ehted valmivad käsitööna Leedus ja Hollandis.

No More kullatud ehted on kaetud 4x kullakihiga, kui muidu moeehteid kaetakse vaid 1-2 korda. Võid kindel olla et ehted peavad ajale vastu.

Pea meeles et ehtega ei ole soovitatav mere- ja kloorivette hüpata, kuid kui see juhtub, siis loputa need tavalise kraaniveega ning kuivata poleerimislapiga.

NO MORE cuff studio brings you the most comfortable, noticeable ear cuff in town. Just the right size to get checked out by everyone around and you won’t even feel it is there. A charm for everyday life out downtown!

Ear Cuffs are a great alternative for chicks who don’t have any ear piercings or just want to have MORE. Flat Ear Cuff hugs the middle part of your ear from the inner side to the outside.

Material: Sterling Silver or cold-pleated silver (4 layers of cold pleating)
Measurements: 4mm wide, 3.3 cm long, and 0.84 mm thick

Weight: 1.05g

The jewelry is handmade in Lithuania and the Netherlands.
We do not recommend swimming in the sea or pool with jewellery on, but if it happens just was it under tap water and dry with polishing wipe.

 30.00 50.00