Naude intensiivsalv 30ml

MULTI BALM on formuleeritud vaid looduslikest traditsiooniselt kasutatud taimsetest koostisosadest, mis ergutavad vereringet, seega leevendavad valulikkust ja pinget. 

Kasutatud taimeõlidel ja -ekstraktidel on looduslikud põletikuvastased ja valuvaigistavad omadused, sobib kasutada lihaste lõõgastamiseks ja valu leevendamiseks. Võib kasutada ka külmetuse korral, sinikate, sääsekuppude, käheda kurgu, peavalu puhul, supermõnus jalahoolduseks. You name it!

Arnikat, saialille, varemerohtu ja andirobat on paljud iidsed kultuurid kasutanud põletike ja infektsioonide vastu võitlemisel.

Kaseõli on rikas metüülsalitsülaadi poolest, aitab leevendada lihaste valulikkust ja väsimust.

  • Leevenda külmast tingitud vaevusi nagu kähe kurk, kinnine nina, alati külmetavad jalad, peavalu.
  • Masseeri kõikjale, kus tunned pinget ning peale füüsilist koormust, et enneteda valulikke lihaseid ja krampe.
  • Peale pikka ja väsitavat päeva parim jala- ning õlamassaažiks.
  • Leevenda sügelust sääsehammustustest ja löövetest.
  • Rahusta ja jahuta kõiki muhke ja sinikaid.

SALV EI OLE RAVIMPREPARAAT NING EI SISALDA MEDITSIINILISI VALUVAIGISTEID. 100% LOODUSLIKUD ÕLID JA EKSTRAKTID.

Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Hydrogenated Vegetable Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Carapa Guaianensis (Andiroba) Seed Oil, Calendula Officinalis (Marigold) Flower Extract, Arnica Montana (Arnica) Flower Extract, Symphytum Officinale (Comfrey) Leaf Extract, Aroma* Tocopherol (Vitamin E),  Rosemarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, d-Limonene*, Linalol*

*Looduslikud eeterlikud õlid

 10.00