MaiWistik joogakaardid 30tk

JOOGAKAARDID
Läänes hakkas jooga populaarsust koguma 19. sajandi lõpus. Tänapäeval on jooga laialt tuntud oma asenditega, mida kutsutakse asanateks. Need ei kuulunud üldse India algsete joogatraditsioonide hulka. Füüsiline ettevalmistus polnud seal eesmärk, selle asemel keskenduti vaimsuse arendamisele hingamis- ja meeleharjutuste kaudu.

Sinu ees on joogakaardid, mis teevad harjutuste sooritamise eriliselt lihtsaks. Pakis on 30 joogakaarti koos inspireerivate mõtteteradega:

Allavaatav koer
Adraasend
Chaturanga
Istes ettepainutus
Kassi-lehmaasend
Kolmnurk
Küljevenitus väljaastega
Kotkas
Õnnelik laps
Liblikas
Poolkuu
Pööratud kolmnurk
Puu asend
Sõdalane I, II ja III
Tagurpidi sõdalane
Suurevarba asendid A & B
Tantsija
Turiseis
Topelttuvi
Vares
Pikk väljaaste
Püramiid
Ühe jalaga tool
Kangelane
Poolik kaladeisand
Ülesvaatav koer
Ideaalne viis harjutamiseks on võtta pakist üks kaart ja asetada see nähtavale kohale. Sobiv paik on näiteks külmik, arvutilaud, esikukapp – iga koht, millest sa möödud päeva jooksul mitu korda. Idee seisneb selles, et igakord, kui liigud sealt mööda, siis teed ka harjutuse ära. See omakorda tagab, et kordaksid harjutust mitu korda päevas lühikeste kordustega ning ise ei pea selle jaoks eraldi aega leidma. Järgmisel päeval vahetad kaardi uue vastu. Kuu möödudes segad paki läbi ja lähebki uus ring. Soovid enamat, siis saad kenasti ise endale joogaseeria kokku panna tõmmates pakist just need kaardid välja, mida tänases päevas vajad. Enam ei ole ka vaja kahelda, kuidas ikka virtuaalses joogatunnis asendeid õigesti sooritatakse, saad võtta kaardilt juhised toeks.

Selle kaardipakiga saad endale isikliku joogatreeneri, kes harjutab sinuga just siis ja täpselt seal, kus sina selleks kõige enam valmis oled.

 22.90