Maitake seenetinktuur – Immuunsuse eliksiir 30ml -20%

Allahindlus!

Orgaaniline toitainerikas supertoit
Toetab immuunsüsteemi
Sisaldab palju antioksüdante
Vähendab südamehaiguste riski
Aeglustab vananemisprotsessi
Põletikuvastase toimega
Mineraalaineterikas

 

Maitake (Grifola fondosa) seent on idamaade meditsiinis kasutatud aastatuhandeid – Jaapanis vahetati seda koguni sama koguse hõbeda vastu ja seene leiukohti pärandati järgmistele põlvedele edasi. Leitakse, et Maitake tõstab immuunsust ja aitab ennetada vähki, südamehaigusi ja neuroloogilisi probleeme. See tuleneb seene suurest antioksüdantide, polüsahhariidide ja beeta-glükaanide sisaldusest. Kõikidest raviseentest sisaldab maitake kõige rohkem kasulikku glutatiooni.

100% orgaaniline ja puhas toode. Me topeltekstraktime oma tinktuurides ainult seene viljakehi, kuhu ei ole lisatud seeneniidistikku ega täiteaineid.

Kus meie seened kasvavad?
Meie orgaanilist maitake seent kasvatatakse Lõuna-Soomes Kääpä seenefarmi kasepalkidel, vastavalt 1000-aasta vanusele Jaapani kasvatamistehnikale. Maailma kõige puhtama õhu ja veega keskkonnas kasvavad ka kõige puhtamad ja potentsemad raviseened.

Lisage tinktuur pipetiga keele alla või kohvi, tee, smuuti või muu meelepärase retsepti sisse. Väikese (30 ml) pudeli puhul on üks pipetitäis 0.6 ml ja suure (50 ml) pudeli puhul 1 ml. Päevane maksimaalne annus on 2 ml, mida ei ole soovitatud ületada. See teeb väikese pudeli puhul 3 pipetitäit ja suure puhul 2 pipetitäit.
Kuna meie ekstraktid on tugevad, soovitame iga kolme kasutamiskuu järel pidada nädal aega pausi.

Grifola frondosa, alkohol (25%) ja puhastatud vesi.

 19.92