LUMI Superbloom Nahka elustav geel-toonik 100ml

Laenguga lõppakord puhastusele – elustab, ühtlustab ja lisab sära! | 100 ml | Igale nahatüübile, ka tundlikule | Vegan | Unisex

Mõeldud nahale, millel on stressi või vananemise ilmingud, samuti nende ennetamiseks. Sobib hästi nõudlikuma naha näoveeks, kui mureks on kortsukesed, kuivus, siinseal esinevad punnikesed, punetavad laigud või ebaühtlane pigmentatsiooni jaotumine. Geel-toonikul on mitmekülgne mõju:

Tasakaalustab naha pH, taastab selle kaitsevõime pärast puhastusrutiini
Parandab naha tekstuuri, ühtlustab nahatooni, vähendab punetust, lisab niiskust.
Aeglustab naha vananemisprotsesse
Kaitseb vabade radikaalide ja teiste stressorite eest
Geel-toonik on pisut tummisema geeljama tekstuuriga. Imendub ent hetkega ja koheselt on tulemuseks värske ilme. Ajapikku ilmneb nahka elustav toime – nahk saab siledam, säravam ja ühtlasema tekstuuriga.

Tegemist on alkoholivaba ja lisaainete vaba loodustootega, see ei ärrita ega kuivata. Vastupidi, see on tervistav ja nahale tasakaalu loov toode.

Apelsinmündi vesi toniseerib ja värskendab. Korjatud Eestimaise taimetarga poolt.
Hüaluroonhapete kokteil niisutab naha eri kihte ja mõjub noorendavalt. Väiksem molekul liigub sügavamatesse nahakihtidesse, kus seob niiskust, muudab naha täidlasemaks ja vähendab kortsukesi. Suurem hüaluroonhappe molekul pakub lisaniiskust pealmistes nahakihtides.
Vitamiin B3 ehk niatsiinamiid on perfektse jume superkangelane. Silendab kortse ja ennetab nende taasteket, vähendab punetust, ühtlustab nahatooni ja võitleb vabade radikaalidega. Oluline aine just neile, kellel mure nahatooni ja aknega.
KAITSE toodet otsese päikesevalguse ja sooja eest, kuna see võib mõjutada formulatsiooni kvaliteeti.

PAKENDI eri osad vii kogumiskonteinerisse, et nad läheksid ümbertöötlemisele. Loodushoid on meie kõigi jaoks oluline siinsel ühiselt planeedil. Seega palun võta need mõned lisaminutid ja sorteeri pakend. Meie taaskasutuse juhendi leiad siit.

NB! Soovitame enne iga kasutuskorda toodet kergelt raputada, et kõik head aktiivained seguneksid ja saaksid iga pihustusega  kõik kasuliku kätte.

Puhastuse lõppakord. Puhasta nägu puhastuspiima abil, loputa ja seejärel kasuta toonikut. Soovitame pritsida geel-toonikut peopessa ja seejärel kanda kätega niiskele näole, alt-ülesse liigutustega kergelt masseerides. Võid kasutada ka vatipadja abi, kuid käte soojusel on kindlasti siin eelis.

Lisaniiskuseks kogu päeva jooksul või kreemi asemel. Suvisemal ajal sobib oma väga kerge tekstuuri tõttu kreemi asendama ja pakub lisaniiskust kogu päeva jooksul.

Meigipõhja loomiseks. Tasakaalustab naha, annab sellele vajalikud toitained ja loob hästi nakkuva pinna, et sinna kanda jumestuskreem.

Kõik LUMI tooted on meie enda arendatud, vältides kosmeetikamaailmas levinud retseptide sisseostmise praktikat. Need on välja kasvanud koostööst meie enda klientidega ning kohalike teadlastega.

Kasutame maksimaalselt kodumaist värskelt pressitud kanepiõli, orgaanilist sertifitseeritud tooret ning valmistame tihedalt väikeseid partiisid. Nii saad olla veendunud, et Sinuni jõuab värske äsja loodud kuumtöötlemata toode, mis pakatab nahka tervistavatest koostisainetest.

Mentha piperita Leaf Water**, Niacinamide, Glycerin*, Aqua, Sodium Levulinate*, Sodium Anisate*,
Citric Acid
* Mahesertifikaadiga koostisosa
** Eestimaiselt väiketootjalt

 28.00