LUMI Sunberry päevaseerum kurkumiga

30 ml | Kuldne kuma + looduslik kaitse UV-kiirguse ja sinise valguse eest | Kõikidele nahatüüpidele  | 99,9% mahesertifikaadiga koostis.

Mahekoostisega seerum on hea kaaslane alustamaks päeva. Nahk saab kõik vajalikud antioksüdandid, vitamiinid ja rasvhapped, on särav ning kaitstud.

Aktiivainete mõju
kuldne loomulik kuma, elustunud jume
pehme ja siidine tunne
looduslik kaitse UV-kiirguse, sinise valguse ja teiste stressorite eest
aeglustab naha vananemist
Mis puhul kasutada?
Kuivus, elutu toon, päike, sinine valgus, linnareostus, stressirikas aeg, kortsukesed või nende ennetamine.

Kumavuse supertoit
vaarikaseemneõli
kanepiseemneõli
varemerohi
maarjaohakas
kurkum
Sunberry SOBIB igale nahatüübile. Kuiva naha puhul imenudub ÕLIDE BAASIL seerum hetkega, ega ummista poore. Sobib hästi ka kreemi peale. Normaalse ja kombineeritud naha puhul soovitame aga kasutada vaid seerumit, ilma kreemita (või nt kasutada alla NAKED seerumit) või seerumit väheses koguses.

PALJU KASUTADA? See sõltub naha seisukorrast ja kas alla läheb kreem või ei. Normaalse naha puhul peaks piisama 3 pumbatäiest kreemitamata nahale. Talvise kuivuse juures enam. Soovitame proovida ja leida oma optimum. Pumbatäis on 0.3 ml, seega jätkub umbes 30 päevaks kui panna kolm pumbatäit päevas (pisut jääb toodet ka pudeli seintele).

KASUTA kolme kuu jooksul alates avamisest. KAITSE toodet otsese päikesevalguse ja suure sooja eest, kuna see võib mõjutada formulatsiooni kvaliteeti. Enne esimest kasutamist soovitatav toode korraks avada ja pumbatoruga või spaatliga läbi segada.

PAKENDI eri osad vii kogumiskonteinerisse, et nad läheksid ümbertöötlemisele. Loodushoid on meie kõigi jaoks oluline siinsel ühiselt planeedil. Seega palun võta need mõned lisaminutid ja sorteeri pakend. Meie taaskasutuse juhendi leiad siit.

Rubus Idaeus Seed Oil*, Squalane*, Cannabis Sativa Seed Oil*, Silybum Marianum Seed Oil*, Caprylic/ Capric Triglyceride*, Helianthus Annuus Hybrid Oil*, Rosa Canina Fruit Oil*, Hydrogenated Vegetable Oil*, Symphytum Officinale Leaf Extract*, Tocopherol*, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract*, Curcuma Longa Root Oil, Helianthus Annuus Seed Oil*, Limonene

*Mahesertifikaadiga koostisosa.

Mahekoostisosade protsent tootest 99,9%
0,1% tootest on kurkumi eeterlik õli, mille tootjal on Aasia mahemärgis, aga puudub EU jaoks sertifikaat. Seaduse järgselt ei saa seda siinmail seega mahekoostisosaks nimetada.

 32.00