LUMI SELGUS Nahka klaaristav angervaksa näovesi 100ml

Angervaks loob selgust – õrnuse, südikuse ja lummava aroomiga. Klaaristab jume ja ei jää hätta ei akne, ekseemi, psoriaasi ega kortusedega.

Kuidas kasutada toonikuna?
Angervaksal on antibakteriaalne mõju, nii seal sisalduvate flavonoidide kui salitsüülhappe tõttu. Kasuta puhastusrutiini järgselt, et tasakaalustada nahk ja valmistada ette hooldustooteks.

MIS NAHATÜÜBID? Sobib hästi nahale, mis on hädas ebapuhtustega või millel on kerge põletik. Eriti oodatud abimees kombineeritud nahale ja neile, kellel mure aknega või ekseemiga. Lisaainete vaba taimevesi toob leevendust ka kõige tundlikumale nahale.

MIS TOODETEGA KOKKU SOBIB? Kombineeritud nahale soovitame klaaristavat kombot: Niisutav puhastuspiim, Angervaksa vesi, Naked seerum ja Tundra näokreem.

Mis iseloomustab lõhna?
Angervaksa lõhn on suviselt magus ja mesine, nagu jalutaks suvekuumusest lõhnaval nõmmel. Lisaks funktsionaalsele näoveele saad kasutada mõnusa looduslõhnaga kehavärskendajana. Selgitab meeled, viib ärevuse ja toob põue päikese.

Uudne vähem-on-rohkem lähenemine
Tegemist on uudse vähem-on-rohkem lähenemisega näoveele, mis on vaba kõigist lisaainetest. Loodusliku vee mõju on saadud ühest mahealalt korjatud ravimtaimest. Traditsiooniliselt on toonikud, mitsellaarveed ja kehaspreid paljudest koostisosadest koosnevad ja võivad ärritada tundlikku nahka.

Jõgevamaalt mahealalt korjatud  angervaks (Filipendula ulmaria) on aurdestilleeritud. Selline töötlemisprotsess annab ravimtaime toimega õrnalt lõhnava vee.

 

 

INCI: Filipendula ulmaria

 19.00