LUMI RAHU Puju unisex aftershave ja näovesi 100ml

100 ml / Rahustab ja tasakaalustab / Näovee-toonikuna tundlikule, atoopilisele ja rosaatseaga hädas nahale /  Raseerimise järgselt igale nahatüübile / 2020 kevad-suvi väikese partiiga eriväljaanne

Ravimtaim pujul on nahka ja meeli rahustav mõju. Sobib igapäevaseks näoveeks (üli)tundliku nahaga inimestele või raseerimise järgseks naha rahustajaks kõigile naistele-meestele.

Kuidas kasutada toodet toonikuna?
Pihusta toodet otse näole pärast naha puhastamist. Toonik tasakaalustab naha ja loob pinnase hooldustooteks. Jätka seerumi või kreemiga, mis imendudes võtab kaasa ka Rahu imelised omadused.

MILLISELE NAHALE? Sobib igale nahatüübile, aga eriti terapeutiliselt mõjub ülitundlikule, atoopilisele ja rosaatseaga hädas nahale.

Kuidas kasutada toodet aftershave’ina?
Enamik aftershave sisaldab alkoholi, millel on nahka kuivatav ja ärritav toime. Looduslik puju taimevesi on suurepärane alternatiiv neile.

MILLISELE NAHATÜÜBILE? Kõigile. Aga eriti hästi naistele-meestele, kellel on kohati kuiv, tundlik või probleemne nahk. Naistele sobib kasutamiseks kogu kehal, eriti hea rahustava ja õrna toime tõttu intiimpiirkonnas. PS! Ei soovitata kasutada raseduse ajal! Meestele sobib nii näo, peanaha kui keha raseerimise järgselt.

Hea kingitus kõigile meestele, kes harjumusest ostavad vanakooli nahka kuivatavaid alkoholiga tooteid.

INCI: Artemisia vulgaris

 19.00