Luksuslik kooriv kreem “The Luxury Peel” 75ml

Intensiivne kooriv kreem looduslike AHA hapete ja puuvilja ekstraktidega, mis koorib nahka ning samas stimuleerib naharakkude uuenemist, et uus ja särav nahk saaks tulla esile.

Kasutamisjuhised
Esimesel korral soovitame toote kasutamisel olla ettevaatlik, hoides kreemi nahal vaid 60 sekundit. Kui nahk on harjunud koorimisega siis
võib toodet hoida nahal 5-10 minutit ning seejärel loputada maha veega. Nahk on peale koorimist punetav, see on normaalne reaktsioon ning punetus kaob aja möödudes. Soovitame kasutada toodet kord nädalas ning vältida silmaümbruse piirkonda.

Koostisosade loetelu (Ingredients)
Aqua (Water), Hippophae Rhamnoides (Seabuckthorn) Fruit Juice, Centaurea Cyanus (Cornflower) Flower Water, Xanthan Gum, Pyrus Malus (Apple) fruit Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) fruit Extract, Vigna Aconitifolia Seed Extract, Maltodextrin, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil , D-Limonene, Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Polyglyceryl-5 Oleate, Sodium Cocoyl Glutamate Glyceryl Caprylate, Glycerin, Calendula Officinalis (Marigold) flower Extract, Lactic acid, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

Kõik koostisosad on mahedad ja looduslikud!

 42.00