DR. BRONNER´S ALL-ONE orgaaniline hambapasta + hambahari – Rohemünt 140g -20%

Allahindlus!

Orgaaniline mahemündiõliga hambapasta – vähese vahutavusega, ilma sünteetiliste lisanditeta.

Fluoriidivaba, vegan ja vägivallavaba.

Lihtne, aga efektiivne hambapasta puhastab suu, hambad ja igemed ning jätab suhu värskusest õhetava tunde.

100% ümbertöödeldud pakendis.

Organic Glycerin* (orgaaniline glütseriin), Organic Aloe Barbadensis Leaf Juice* (orgaaniline aaloe lehe mahl), Hydrated Silica (hüdraatunud ränidioksiid), Calcium Carbonate (kaltsiumkarbonaat), Xanthan Gum (ksantaankummi), Sodium Bicarbonate (sooda), Potassium Cocoate*+ (kaaliumkokoaat, tehtud orgaanilise kookosõliga), Organic Mentha Spicata Oil* (orgaaniline mahemündiõli), Organic Mentha Arvensis Crystals* (orgaanilised mentoolikristallid), Sodium Sulfate (ei jää lõpptootesse), Organic Cocos Nucifera (Coconut) Flour*+ (orgaaniline kookosjahu), Organic Cocos Nucifera (Coconut) Oil*+ (orgaaniline kookosõli), Tocopherol (vitamiin E), Citric Acid (tsitrushape), Organic Stevia Rebaudiana Leaf / Stem Extract*+ (orgaaniline steevia ekstrakt)
+ sertifitseeritud õiglase kaubanduse koostisosa
* orgaaniliselt kasvatatud

Pese hambaid põhjalikult hommikuti ja õhtuti.

Dr. Bronner´s All-One hambapasta on niivõrd teistsugune, et tekitab kasutajates vaimustavaid emotsioone, aga ka küsimusi. Koondasime levinud küsimused kokku:

Miks on Dr. Bronner´s All-One hambapasta vähese vahutavusega?
Meie hambapasta on vähese vahutavusega, sest ei sisalda mitte ühtegi sünteetilist vahuainet (nagu Sodium Lauryl Sulfate või Sodium Lauroyl Sarcosinate).  Selle asemel kasutame kaaliumkokoaati (Potassium Cocoate, tehtud orgaanilisest neitsi kookosõlist), millel on suurepärased puhastavad omadused, aga mis ei vahuta nii palju kui keemilised vahuained.
Vähene vaht ei tähenda, et sinu hambad ei saa puhtaks. See on levinud väärarusaam.

Miks sisaldab Dr. Bronner´s hambapasta glütseriini? Olen kuulnud, et glütseriin võib hambaemaili kahjustada.
Ei ole teaduslikke tõendeid, et glütseriinil oleks mõju hambaemailile.

Miks on Dr. Bronner´s hambapasta fluoriidivaba?
Kuigi on tõendeid, et fluoriid aitab ennetada hambakaariese teket, on paljud uurimused on viidanud, et inimesed saavad joogiveest (peamiselt USA-s) rohkem fluoriidi kui vaja. Fluoriidivaba hambapasta annab inimestele võimaluse vähendada oma igapäevast fluoriidi tarbimist.

Kas mentoolikristallid võivad reageerida homöopaatiliste ravimitega?
Meie hambapasta sisaldab vähem kui 0,1% mentoolikristalle ja ei avalda homöopaatiaravimitele mingit mõju. Siiski, kui soovid olla hästi ettevaatlik, oota 15 minutit enne homöopaatiliste ravimite tarbimist.

Olen kuulnud, et must ruut hambapasta pakendil viitab sellele, et hambapasta on täielikult keemilise koostisega?
See on kahjuks totaalne vale, mis levib jõudsalt internetis. Värviruudud hambapastade pakenditel (punane, roheline, sinine, must) ei ole mingil viisil seotud toote sisuga. Need on värvikoodid, mis aitavad tooteliini sensoritel mõista, kas pakend tuleb voltida või lõigata. Parim viis teha toote koostis endale selgeks, on lugeda koostisosasid otse pakendilt.

Kas teie tootes sisalduv sooda on alumiiniumivaba?
Jah, meie tootes ei ole alumiiniumi.

 7.12