Nôgel C-vitamiini näoseerum Eesti kõrvenõgese ekstraktiga, 30 ml

C-vitamiini näoseerum esmakordselt kodumaise kõrvenõgese ekstraktiga – esimene kliiniliselt ja dermatoloogiliselt testitud C-vitamiini seerum innovaatilises õhukindlas klaasist pumppudelis.

Näoseerum sisaldab kõrge stabiilsusega Ecocert sertifitseeritud C-vitamiini, askorbüülglükosiidi, mis on Sinu nahale õrnem võrreldes paljude teiste L-askorbiinhappe vormidega, mida (loodus)kosmeetikas kasutatakse. Tugevad antioksüdandid, looduslikud taimsed ekstraktid, tamarindi puuvilja seemne polüsahhariid ja hüaluroonhape aitavad vähendada peeneid pindmisi kortse ning kaitsta Sinu nahka enneaegse vananemise eest, helendada tumedaid laike ja pigmentatsiooni tasandades ja kirgastades seeläbi näotooni ning pakkudes samaaegselt Sinu nahale hulgaliselt kohese ja pikaajalise toimega niisutust.

Näoseerum on õlivaba koostisega ning ei ummista poore. Seerum põhineb aloe veral ja kodumaisel kasemahlal.

Toode sisaldab Ecocert/Cosmos sertifitseeritud ja kodumaiseid koostisosasid. Mitmed tootes kasutatud koostisained on läbinud eraldi kliinilised testid. Välja arendatud, testitud ja valmistatud Eestis!

-Eesti kõrvenõgese ekstrakt
-C-vitamiini stabiliseeritud vorm askorbüülglükosiid
-Kakadu ploomi ekstrakt
-spirulina ekstrakt
-antioksüdant superoksiid dismutaas
-tamarindi puuvilja seemne polüsahhariid
-nõiapuu ekstrakt
-hüaluroonhape

-ühtlustab ja kirgastab nahatooni
-vähendab pigmentatsiooni ja tumedaid laike (eriti värsket pigmentatsiooni, mis on tekkinud peale päikese käes viibimist)
-pakub hulgaliselt nii kohest kui ka pikaajalist niisutust
-neutraliseerib oksüdatiivse stressi mõju ning ennetab naha enneaegset vananemist
-silub pindmisi kortse
-vähendab aknet ja naha ebapuhtuseid
on õlivaba koostisega ning ei ummista poore
on kliiniliselt ja -dermatoloogiliselt testitud Eestis!

Kasuta õhuke kiht seerumit (kaks pumbatäit) näole ja kaelale hommikuti ja õhtuti peale naha puhastamist. Kuna toode sisaldab hüaluroonhapet, soovitame peale seerumi peale kandmist tupsutada sõrmedega nahale vett – nii saad seerumist maksimaalse kasu! Peale seerumit võid vajadusel kasutada ka niisutavat kreemi. Seerum sisaldab koostisosade raames ka suhkruühendeid ning koheselt peale seerumi kasutamist võib olla tunne nagu nahk õrnalt kleepuks – see läheb aga ära kui seerum on täielikult imendunud.

Seerumit võib kasutada nii igapäevaselt kui ka kuurina, C-vitamiini seerumid on eriti soositud peale suve kui nahal esineb UV-kiirguse mõjul tekkinud pigmentatsiooni ja nahatooni muudatusi.

Enne päikese kätte minekut kasuta päikesekaitset.

Innovaatiline klaasist pumppudel!

Kasutame esmakordselt esimest ja ainsat patenteeritud õhukindla tehnoloogiaga klaasist pumppudelit maailmas! Pump avaneb kui seerum on otsas (>95% seerumi kasutamise kogus) – siis saad pumba pealt ära võtta ning sorteerida klaasi ja plastiku eraldi! Pumppudelil on Ecocert Greenlife vastavustunnistus.

TOODE ON KOOSTÖÖS MEDEMIS KLIINIKUGA LÄBINUD KLIINILISED JA DERMATOLOOGILISED TESTID.

TOOTELE ON TEHTUD BIOMARKERITE ANALÜÜS KOOSTÖÖS EESTI TUNTUD BIOTEHNOLOOGIA ETTEVÕTTEGA FIBROTX.

Hindamaks C-vitamiini näoseerumi mõju tervele nahale molekulaarsel tasemel vaatlesime nahapinna biomarkerite muutumist 3 nädala jooksul kasutades selleks Eesti biotehnoloogia ettevõtte FibroTx poolt väljatöötatud metoodikat. C-vitamiini seerum ei põhjustanud uuringus osalejatele nahaärritust.

 

C-vitamiini seerum sobib kõikidele nahatüüpidele nii nooremale kui ka küpsemale nahale aastaringseks kasutamiseks. Seerum sobib ideaalselt 25+ nahahoolduseks ning ka ebapuhtale nahale. Toode on vee baasil ning ei ummista poore.

 45.00