Bioaktiivne B vitamiin SÜDAMELE

Optimaalsete dooside ja kiirelt organismi jõudev BIOAKTIIVNE B-VITAMIINI KOMPLEKS SÜDAMELE aitab kaasa südame ja veresoonkonna normaalsele talitlusele, väsimuse ja kurnatuse vähenemisele ja vananemise pidurdamisele. Toode sobib kõigile täisealistele, eriti 50+ vanustele.

PÄEVANE ANNUS SISALDAB

3 kapslit

% NRV *

Vitamiin B5 (Ca-D pantotenaad)

250 mg

4167 %

Atsetüül L-karnitiin

200 mg

Vitamiin B3 (nikotiinamiid)

100 mg

625 %

R- α-lipoehape

100 mg

Vitamiin B1 (tiamiin hüdrokloriid)

50 mg

4545 %

Vitamiin B2 (riboflaviin 5 fosfaad)

37,5 mg

2679 %

Q10 (koensüüm ubikinool)

35 mg

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrional Reference Value)

B-vitamiinide kompleksi on mõeldud südame töö ja energia tootmise tõhustamiseks. Oluline on just nende B-vitamiinide omavaheline kooslus, et toimuks tõhus organismi kütuse -glükoosi muundamine energiaks.

B-vitamiini bioaktiivne kompleks on:

  • energia defitsiidi elimineerimiseks,
  • vananemise pidurdamiseks,
  • südame ja veresoonkonna talitluse tõhustamiseks.

 

Mida tähendab bioaktiive? Bioaktiivne aine on koheselt valmis minema biokeemiliste muundumiste ehk ainevahetuse võrgustikku, mis on organismide elu aluseks. Mitteaktiivsed vitamiinid tuleb rakus esmalt muuta aktiivseks, kuid bioaktiivne vitamiin on koensüümses vormis ja ei nõua enam rakus lisa reaktsioone.

Toode on laktoosi ja gluteenivaba.

Koostisosad/ mahuaine: riisijahu, vitamiin B5 (Ca-D pantotenaat), atsetüül-L-karnitiin, vitamiin B3 (nikotiinamiid), R -α-lipoehape, vitamiin B1 (tiamiin hüdrokloriid), vitamiin B2 (riboflaviin 5 fosfaat), vitamiin Q10 (koensüüm ubikinool), taimne kapsel (želeeriv aine pullulaan).

Manustamine: 3 kapslit päevas koos veega vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Toodet manustada soovitavalt hommikuti peale sööki 1-6 kuu jooksul, vastavalt vajadusele. Soovitatud annust ei tohi ületada. Raseduse, rinnaga toitmise ning ravimite tarvitamise korral konsulteerida arsti või terapeudiga. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Toote kogus: 90 taimset kapslit, 500 mg kapsel, netokaal 50 g.

 24.90

2 laos