Berrichi Näopuhastusvaht “Foam” 150ml

Berrichi looduslik näopesuvaht on loodud sinu näonaha leebeks aga tõhusaks puhastamiseks. Vaht ei riku naha loomulikku tasakaalu ja tulemuseks on puhas ja sametine näonahk. Näopesuvaht Foam sisaldab tõhusalt niisutavaid ja vananemisvastaseid vetikatest pärit antioksüdante astaksantiini ning furtsellaraani.

Täiesti ainulaadse koostisosana on vahtu lisatud sõrmlaimi ekstrakti Lime Pearl™, mis on õrnalt nahka kooriva toimega. Sõrmlaim sisaldab looduslike AHA happeid ja antioksüdante. Vaht sobib tundlikule nahale ja ka silmameigi eemaldamiseks.

Kanna vaht niiskele nahale õrnalt masseerides ja seejärel loputa hoolikalt. Vaht sobib igapäevaseks kasutamiseks. Sobilik igale vanusele ja ka veganitele.

Berrichi natural face wash Foam is designed to gently but effectively cleanse your face. It keeps the natural balance of the skin and gives you a clean and velvety feel. Foam contains effective moisturizing and anti-aging antioxidants from algae – astaxanthin and furcellaran. Foam is enriched with a unique finger lime extract Lime Pearl ™, which contains natural AHA acids and antioxidants. It has a gentle exfoliating effect. The foam is suitable for sensitive skin and also for removing eye makeup.

How to use: Before applying the foam, splash your face with water. Gently massage the foam on your skin, rinse thoroughly. The foam is suitable for everyday use, for all ages and for vegans.

 26.00