Berrichi Meigieemaldusõli “Makeup Oil” 100ml

Meigieemaldusõli on kaks ühes toode, mis eemaldab kogu meigi samal ajal nahka niisutades. Kokkupuutel veega muutub õli õrnaks emulsiooniks, mis sulatab pooridest ka kõige tugevama meigi. Nahk jääb peale kasutamist puhas ja siidpehme.

Looduslikud koostisosad on niisutava, põletikuvastase ja nahka taaselustava toimega. Mõeldud kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele ja ka allergikutele. Saab kasutada veekindla ning silmameigi eemaldamiseks. Sobib veganitele ja allergikutele. Toodet ei ole katsetatud loomade peal.

Enne kasutamist loksutada. Esmalt kanna kätega kuivale nahale ning masseeri toode nahal laiali. Aktiveeri näol olev õli sooja veega ja masseerides, et tekiks õrnalt piimjas emulsioon, mis sulatab nahalt lahti kogu meigi. Loputa seejärel rohke sooja veega.

Makeup removing oil cleanser is a two-in-one product that removes all makeup while moisturizing the skin. When adding water, the oil becomes a gentle emulsion that melts even the strongest makeup from the pores resulting in clean and silky soft skin.

The natural ingredients have a moisturizing, anti-inflammatory and skin revitalizing effect. Designed for all skin types and also for allergy-prone skin. Can be used for removing waterproof and eye makeup. Suitable for vegans and the product has not been tested on animals.

 26.00