Nudist

Nudist on uue ajastu veinitehas, mis ei kaeva traditsioonides ja põlgab eelarvamusi. Nad tähistavad mitmekesisust ja tervislikku hedonismi!

Nudisti missiooniks on alustada ja juhtida uut puuviljavahuveinide ajastut. Veinist ei oleks tohtinud saada odav segu suvalistest marjadest, lisaaroomidest ja -maitsetest, rääkimata lisatud värvidest. Nudisti veinid järgivad eetikapõhimõtteid, mille kohaselt kasutatakse ainult looduslikke ja töötlemata tooraineid, suhkruga pidurdatakse ning hoidutakse kontsentraatidest ja lisaainetest. Vaid kääritatud puuviljad. Liiga lihtne, et tõsi olla eks.

Nii et ei mingeid viinamarju, ok. Keskendutakse noorte ja vahustavate puuvilja-, marja- või isegi köögiviljaveinide valmistamisele ning antakse endast parima, et viljad esiplaanile tuua hoides veini kuivana. Hästi tasakaalustatud, tavavahuveinidest veidi kergem, (liiga) lihtne juua ja last but not least – seest loomulik ja ilus. Soovitame teil neid proovida, välja arvatud juhul, kui olete üllatunud ja juba ostate lubadust paberil.


Nudist is a new-age winery that does not dig traditions and despises prejudice. Instead, we celebrate diversity and healthy hedonism along with a few wicked sins.

Our mission is to start and lead a new era of sparkling fruit wines. They did not have to become cheap blends of random wines, extra aromas and flavours, not to mention added colours. Our wines follow basic ethics of only using natural and unprocessed raw materials, skimping with sugar and staying away from concentrates and additives. Just fruits fermented. Too simple to be true.

So we do not use grapes, ok. We focus on making young and sparkling fruit, berry or even vegetable wines and do our best to bring the fruit forward while keeping the wine dry. Well balanced, slightly lighter than conventional sparkling wines, (too) easy to drink and last but not least – natural and beautiful inside out. We suggest you give them a try unless you are blown away and already buying our promise on the paper.