Mukk

by mukk tooted koosnevad kvaliteetsetest ja ohututest taimset päritolu koostisosadest. Meie stuudio asub Saaremaal, mistõttu peame asukohaga seonduvat identiteeti oluliseks osaks by mukk kontseptsioonis. Enamik meie põhitegevustest nagu tootearendus, käsitsi tootmine ja uute toodete testimine (ainult inimestel!) toimub meie kodusaarel. Samuti kasutame enamustes toodetes kohalikku, rannikult korjatud punavetikat, mis lisab toodetele väärtuslikke mineraale ja nahka taastavaid omadusi.

Rannikuelanikena on meile oluline vähendada plastiku kasutamist pakendamisel ja kasutada taastöödeldavaid materjale nagu klaas ja aluminium. by mukk tooted on vegan ja vabad silikoonidest, parabeenidest, mineraalõlidest, SLS-ist, kunstlikest värv- ja lõhnaainetest.

by mukk on asutatud ema-tütre duo poolt Saaremaal. Gerda on töötanud kosmeetika ja farmaatsia valdkonnas üle 25 aasta, kogudes teadmisi ja oskusi nahahoolduse kohta ja arendanud teadmisi kosmeetiliste koosluste kohta.

Kuigi esindame eri generatsioone on arusaam ilust sama – pereettevõttena on iga väljasaadetud tootega mõeldud nii kasutajale kui ka keskkonnale, lisades teie vannitoa riiulile natukene poeetikat…