Frantsila

Frantsila ürditalu on loodusega tasakaalus ravimtaimi kasvatanud aastast 1981. Ürditooraine, mille mahekvaliteet on Soomes ametliku järelvalve all, on mahepõllumajanduslikult kasvatatud või kogutud Soome puhtast loodusest, mis teeb need eriti tõhusaks.

Taimede kastavamisel ja toodete valmistamise protsessis on arvestatud mitmeid nüansse, mis tagavad toodete kvaliteedi: nt. taimede õigeaegne kogumine suurendab nende efektiivsust ning õrn töötlemine säilitab nende bioenergia ja isegi suurendab seda.

Toodete efektiivsuse ja tervislikkuse tagavad õiged retseptid, milles on ühendatud Soome traditsiooniline rahvameditsiin tänapäeva teadusega.
Retseptid arvestavad põhjamaa taimestiku ja inimorganismi eripära.
Frantsila mahepõllumajandustalu toetab looduse tasakaalu; säästab ja kaitseb loodust.

Tooteid ei ole katsetatud loomade peal.

__
Frantsila is a pioneer in organic herb farming in Finland, and has been a natural health product manufacturer since 1981, when Virpi Raipala-Cormier and Jim Cormier established an herbal centre on the family farm.

Herbs are hand-picked by trained gatherers at the peak of freshness. They are then dried quickly at low temperatures to preserve natural qualities, as well as to ensure microbiological purity. Herbs are regularly tested for both effectiveness and purity.

All Frantsila products are vegan.