Fibami

Fibami võtab aega, et spordi-ja vabaajarõivaste disainimisel arvestada materjali ja mudeli sobivust kehakujuga. Nagu nad ütlevad: “isegi venivatest materjalidest tooted ei taga universaalselt head sobivust.”

Fibami on loodud aktiivsele naisele, kes hindab toodete juures nii mugavust kui funktsionaalsust. Fibami mudelid on naiselikud, ajatud ning jätkusuutlikult valmistatud, andes tootele pika kasutusaja. Lahendame oma mudelitega just Eesti naiste vajadusi ning areneme ja kasvame koos meie klientidega.

Meie missiooniks on tõsta enesekindlust nii sportides kui vabal ajal, pakkudes nahasõbralikku ja hästi istuvat toodet, mis sobib kandja kehatüübi ja pikkusega.

Fibami tooted valmivad algusest lõpuni Eestis. Meie tootevalikust leiab niiskust reguleerivad ja trimmivad mudeleid sportimiseks ning siidiselt pehmeid bambusest tooteid mõnusaks vaba-aja veetmiseks.

Mõtleme toote kandja peale igal sammul – meie püksid on saadaval kolmes erinevas kasvus. See tagab, et iga naine leiab oma sobivas pikkuses püksid nii trenni kui vaba-aja veetmiseks.